Wyniki etapu rejonowego XXIII Konkursu Wiedzy Biblijnej

  • 27 listopada 2017, Mateusz Kierczak

Wyniki etapu rejonowego

XXIII Konkursu Wiedzy Biblijnej

„Ty jesteś mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie.” (Mk 1,11)

dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018

Bielsko – Biała

Żywiec

Ustroń

 

DO FINAŁU ZAKWALIFIKOWALI SIĘ:

 

Lp. IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA PUNKTY
1. OCZKO Mateusz SSP KTK BIELSKO-BIAŁA 40
2. ŁODZIŃSKA Zuzanna SP DZIĘGIELÓW 39
3. ŁOPATKA Emilia SP 3 BIELSKO-BIAŁA 39
4. GLEINDEK Paweł SP 3 BIELSKO-BIAŁA 39
5. MARSZAŁEK Gabriela SP RAJCZA 39
6. ŚLEZIAK Karol SP MILÓWKA 38
7. MACIEJOWSKA Zuzanna SP MILÓWKA 38
8. MAZUREK Natalia ZS GILOWICE 38
9. SZELEST Iga SP 2 CZECHOWICE-DZIEDZICE 38
10. SYNOWIEC Karol SP 8 OŚWIĘCIM 38
11. KLUSKA Małgorzata SP 4 CIESZYN 38
12. MARKIEL Katarzyna SP STARA WIEŚ 38
13. HERBUŚ Piotr SP 1 GILOWCE 37
14. JAKUBIEC Zofia SP 24 BIELSKO-BIAŁA 37
15. KAMIŃSKI Szymon SP 13 BIELSKO-BIAŁA 37
16. GRUSZKA Anna ZSP WIESZCZĘTA 37
17. ZĄTEK Mateusz SP 1 MIĘDZYBRODZIE BIELSKIE 37
18. SMOLIK Karolina SP DZIĘGIELÓW 37
19. STOSZEK Paweł SP KOŃCZYCE WIELKIE 37
20. HARATYK Marta SP DĘBOWIEC 37
21. KRAL Patryk SP BĄKÓW 37
22. KULIK Ewa SP 1 ISTEBNA 37
23. WYKRENT Piotr SP 2 KĘTY 36
24. SIKORA Aleksandra ZSP WIESZCZĘTA 36
25. SIDOREK Sebastian ZPSM BIELSKO-BIAŁA 36
26. PRZYBYŁA Natalia SP 3 SKOCZÓW 36
27. BOLIK Anna SP 3 USTROŃ 36
28. GAMROT Marta SP 2 BRENNA 36
29. NAPIERAJ Justyna SP 6 CIESZYN 36
30. LABZA Mateusz ZSP BĄKÓW 36
31. MATUSZNY Oliwia SP 1 ISTEBNA 36
32. MIDOR Zofia SP 3 ŻYWIEC 35
33. TATOJ Nina SP 37 BIELSKO-BIAŁA 35
34. GRUSZKA Martyna ZSP WIESZCZĘTA 35
35. CZERNEK Amelia SSP KTK BIELSKO-BIAŁA 35
36. ŻARNOWIECKA Michalina KSP CIESZYN 35
37. SZKARADNIK Weronika SP 1 CIESZYN 35,5
38. BĄK Aniela SP GÓRKI WIELKIE 34,5
39 SERMAK Patrycja ZSP SIENNA 34
40. FILOSEK Oliwia SP 5 ŻYWIEC 34
41. ANETSKA Renata SP NOWA WIEŚ 34
42. MATUSZNY Andrzej KSP CIESZYN 34
43. ŻYŁA Adam SP HAŻLACH 34
44. KOWALSKA Zuzanna SP DĘBOWIEC

FILIA OGRODZONA

34
45. BYSTRANOWSKI Mateusz SP KOŃCZYCE WIELKIE 34
46. NOSOWICZ Jan SP 1 ISTEBNA 34
47. MALINA Mikołaj ZS GILOWICE 33
48. PANETH Zofia ZSP 1

ŻYWIEC-MOSZCZANICA

33
49. WALICZEK Nikola SP 3 ŻYWIEC 33
50. FIRLETA Paulina ZSP 2 ŻYWIEC – OCZKÓW 33
51. MARSZAŁEK Krzysztof SP RAJCZA 33
52. HYLA Aneta SP WĘGIERSKA GÓRKA 33
53. WIEWIÓRA Dominik ZSP 2 ŻYWIEC-OCZKÓW 33
54. HORAK Szymon SP MNICH 33
55. OCHMAN Anna SP STARA WIEŚ 33
56. NOWAK Beata SP 37 BIELSKO-BIAŁA 33
57. BARTULA Agnieszka SP BABICE 33
58. BIELNIK Anna SP 13 BIELSKO-BIAŁA 33
59. MOROZ Jeremiasz SP MNICH 33
60. PASZEK Anna SP OCHABY 33
61. CHWASTEK Aleksandra SP 5 USTROŃ-LIPOWIEC 33
62. MYRMUS Mateusz SP 3 SKOCZÓW 33
63. SROCZYŃSKA Joanna SP 1 SKOCZÓW 33
64. LIPA Patryk SP 4 CIESZYN 33
65. HARĘŻA Maksymilian SP PIERŚCIEC 33

 

POZOSTAŁE WYNIKI

 

IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA PUNKTY
KOTLARCZYK Piotr SP 11 OŚWIĘCIM 31
PIETRZAK Jakub SP 4 BIELSKO-BIAŁA 31
WAWRZYNEK Filip ZPSM  BIELSKO-BIAŁA 31
KUSZNERUK Gabriela SP 1 OŚWIĘCIM 31
WĘGLIŃSKI Szymon ZSP 2 ŻYWIEC-OCZKÓW 31
PROCHOT Dominika ZSP LEŚNA 31
WARZECHA Maja SP HAŻLACH 31
NOWAK Jan SP 2 USTROŃ 31
JAGIEŁŁO Paulina SP 1 CIESZYN 31
CYRZYK Paweł SP KOŃCZYCE WIELKIE 31
ŻUROWSKA Agata SSP KTK BIELSKO-BIAŁA 31
BOGACKA Kinga SP OŚWIĘCIM 31
MYNARZ Róża SP 2 USTROŃ 31
BIELECKA Sara ZSP BULOWICE 31
MACURA Zuzanna SP 5 LIPOWIEC 31
LEŚ Hanna SP GÓRKI WIELKIE 31
GIGOŃ Amelia SP BABICE 31
BURY Tymoteusz SP GÓRKI WIELKIE 31
BRZEZICKA Magdalena SP 1 MIĘDZYBRODZIE BIELSKIE 31
KŁAKUS Wojciech SP 8 OŚWIĘCIM 31
MRÓZEK Kacper SP 6 ŻYWIEC 31
MICHALIK Justyna SP 2 CZECHOWICE-DZIEDZICE 31
SZPARA Filip SP 3 CZECHOWICE-DZIEDZICE 31
CHMIEL Katarzyna SP 2 KĘTY 31
NAPIERAJ Agnieszka SP 6 CIESZYN 30
MUCHOROWSKI Tomasz SP 1 KONIAKÓW 30
STACHOWICZ Mateusz SP ZCBM BIELSKO-BIAŁA 30
SORDYL Eliza SP BULOWICE 30
TUCHOWSKA Zuzanna SP 2 KĘTY 30
GOFRON Paulina SSP KTK BIELSKO-BIAŁA 30
CAPUTA Aleksandra SP 22 BIELSKO-BIAŁA 30
CUL Aleksandra SP SIENNA 29
BALCY Wiktoria SP 1 CIĘCINA 29
CAPUTA Joanna SP 22 BIELSKO-BIAŁA 29
KŁOBUCH Gabriela SP 3 SKOCZÓW 29
SZAREK Szymon SP ZCBM BIELSKO-BIAŁA 29
CHMURA Wojciech SP 5 WISŁA 29
DYBCZYŃSKI Kacper SP GÓRKI WIELKIE 29
STRYCKI Oliwier SP WISŁA CENTRUM 29
BRZEZIŃSKA Maria SP 1 CIESZYN 29
WACH Kamila SP DĘBOWIEC 29
JAWORSKA Hanna SP 2 USTROŃ 29
WAWRZYCZEK Michał SP ZEBRZYDOWICE 29
SZENDZIELARZ Kamila SP DĘBOWIEC 29
MIGODA Bartłomiej ZSP BULOWICE 29
KĘDZIERSKI Patryk SP 1 USTROŃ 28,5
BIAŁEK Wiktoria ZSP LEŚNA 28,5
KWICZALA Wiktoria SP ZAMARSKI 28
PUZOŃ Piotr SP 1 USTROŃ 28
JANAS Piotr ZS ZEBRZYDOWICE 28
ŚLEZIAK Magdalena SP ŻABNICA 28
KRYSTA Joanna SP 4 BIELSKO-BIAŁA 28
LICHAŃSKI Michał SP OŚWIĘCIM 28
KAWALEC Zuzanna SP 3 BIELSKO-BIAŁA 28
BARABSZ Magdalena SP WISŁA 28
ARSENINICZ Liliana SP WISŁA 28
SKURZOK Laura SP KONIAKÓW 27,5
FOREMSKA Milena SP 5 ŻYWIEC 27
TROJAK Weronika SP 6 BALICE 27
FOREMSKA Nikola SP 5 ŻYWIEC 27
MOTYKA Natalia SP ZCBM BIELSKO-BIAŁA 27
STRZĄDAŁA Karolina ZPSM  BIELSKO-BIAŁA 27
WOJTYŁA Ewelina SP ŻABNICA 26
MUSIAŁEK Miłosz SZCB BIELSKO-BIAŁA 25,5
GÓRNA Oliwia SP 1 CIĘCINA 25
WISŁA Michał ZSP SIENNA 25
STOPKA Michał ZSP BYSTRA 25
ŻUR Wiktoria SP 20 BIELSKO-BIAŁA 25
PODŻORSKA Magdalena SP 2 BRENNA 25
BALCAR Martyna SP 5 USTROŃ 25
SZTUŁA Joanna SP KOŃCZYCE WIELKIE 24
HARATYK Kinga SP 2 JAWORZYNKA 24
BEDNARZ Aleksandra SP RYCERKA GÓRNA 24
KRÓL Antonina SP 13 BIELSKO-BIAŁA 24
ŁUCKA Szymon SP OŚWIĘCIM 24
CYBUCH Maja SP 3 CZECHOWICE-DZIEDZICE 24
ZEMANEK Martyna SP 22 BIELSKO-BIAŁA 23
PRZYBYŁA Anna SP 3 CZECHOWICE-DZIEDZICE 23
FAJKIS Jakub SP MNICH 23
SOJKA Adrianna ZS PIERŚCIEC 23
ŚLEZIAK Tomasz SP MILÓWKA 23
STOPKA Marta ZSP SIENNA 23
BIERNAT Aleksandra ZSP SIENNA 23
GOŁEK Aleksandra SP 3 ŻYWIEC 23
SOBUŃ Zuzanna ZSP IŁOWNICA 22
DEMBINNY Dominika SP PIERŚCIEC 22
JUROSZEK Piotr SP 2 JAWORZYNKA 22
SABELA Kacper SP ZAMARSKI 22
KOPICA Marta SP ZEBRZYDOWICE 22
DYRLAGA Dorota SP 1 CIĘCINA 22
SZATANIK Aleksandra SP RYCERKA GÓRNA 22
SUROWIECKA Klaudia SP 2 CZECHOWICE-DZIEDZICE 21
WIJA Konrad SP KOŃCZYCE MAŁE 21
DYMITR Anastazja SP HAŻLACH 21
GWIZDAŁA Karolina SP KOŃCZYCE MAŁE 20,5
PIECZARKA Julia SP BYSTRA 20
POLAK Oliwia SP BYSTRA 20
ZORYCHTA Jakub SP DZIĘGIELÓW 20
POKŁADNIK Zuzanna SP STARA WIEŚ 20
HELLER Agnieszka SP 2 BRENNA 20
ŻYŁA Patrycja SP 4 CIESZYN 20
BYSKO Zuzanna ZSP LEŚNA 19
WAWRZACZ Natalia SP 2 JAWORZYNKA 18
MURAŃSKI Kacper SP BYSTRA 18
KAMYK Katarzyna SP 8 OŚWIĘCIM 18
JANICKI Kamil SP 37 BIELSKO-BIAŁA 17
MANIECKI Jan SP 1 KONIAKÓW 17
TARNAWA Dawid SP 4 BIELSKO-BIAŁA 17
PUCHAŁA Kordian SP 1 USTROŃ 16
GIBAS Nikola SP MIĘDZYBRODZIE BIELSKIE 16
WAWRZYCZEK Jan SP ZAMARSKI 15
BRYJA Szymon SP RYCERKA GÓRNA 14
GARDYŃSKI Wojciech SP 2 KĘTY 10