Diecezjalny Turniej Służby Liturgicznej Ołtarza

• 20 lutego 2017, Robert Karp

W Luce Arena odbył się 18 lutego Diecezjalny Turniej Służby Liturgicznej Ołtarza. W turnieju wzięli udział ministranci i lektorzy z 10 parafii z całej diecezji. Młodzi ludzie reprezentowali bielski Lipnik, Rycerkę Górną, Rychwałd, Skoczów, Goleszów, Jaworze, Wieprz, Grojec, Cieszyn oraz Bielsko-Białą.

Uczestnicy próbowali swoich sił w trzech dyscyplinach: futbol stołowy, tenis stołowy oraz badminton.

Turniej tenisa oraz futbolu stołowego rozegrany został w systemie każdy z każdym, w dwóch kategoriach wiekowych – grupa młodszych (szkoła podstawowa) i grupa starszych (gimnazjum oraz szkoła ponadgimnazjalna).

W badmintona swoich sił spróbowała tylko grupa ministrantów starszych, grając każdy z każdym.

W turnieju wzięło udział prawie 60 osób, każdy uczestnik otrzymał dyplom za uczestnictwo oraz karnet na dowolne treningi w LUCE Arena. Dla zwycięzców przygotowano puchary, dyplomy za zajęcie miejsc, karnety oraz gadżety.

Wyniki poszczególnych rozgrywek:

Tenis stołowy gr. młodsza