Festiwal Życia 2018 w Kokotku – zaproszenie

• 4 kwietnia 2018, Robert Karp

W dniach 2-8 lipca br. odbędzie się Festiwal Życia w Kokotku. To duże, ogólnopolskie, tygodniowe, plenerowe spotkanie młodzieży. W bogatym programie znajdują się codzienne konferencje z udziałem interesujących gości, praca w grupach, warsztaty, koncerty i animacje, a także program duchowy z modlitwami i Mszą św. Nasza diecezja włącza się w organizację tego wydarzenia. Zachęcamy księży do organizowania grup młodzieżowych i wzięcia udziału w tym wartościowym doświadczeniu spotkania z Bogiem.

Najciekawsi goście to Luxtorpeda, TGD, ks. Kuba Bartczak, Ania Golędzinowska, Jasiek Mela. W czasie festiwalu odbędzie się adoracja z udziałem relikwii Drzewa Krzyża Świętego.

Wydarzenie organizuje wspólnie aż 5 diecezji (Archidiecezja Katowicka, Archidiecezja Częstochowska, Diecezja Gliwicka, Diecezja Bielsko-Żywiecka i Diecezja Sosnowiecka)  oraz Misjonarze Oblaci MN. Patronatem honorowym festiwal objęli  także dodatkowo Wojewoda Śląski i Marszałek Województwa Śląskiego.

Koszt za tygodniowy udział w festiwalu to jedynie 140 zł.

Więcej informacji na stronie www.festiwalzycia.pl lub u diecezjalnego duszpasterza młodzieży – Ks. Piotr Hoffmann/48 603 778 778/piotrhoffmann@e.pl

Festiwalowi Życia co roku towarzyszy inny temat. Tym razem przyświeca mu hasło „Wstań”, nawiązujące do Księgi Jozuego. „Tłem wydarzenia będzie barwna księga Biblii o wejściu Izraelitów do Ziemi Obiecanej, zmaganiach, walkach i chyba najbardziej spektakularnym w historii świata podbojem miasta (Jerycho) przy pomocy trąb!” – zachęcają organizatorzy.