„Zacheusz” na Górnym Borze

• 8 lutego 2017, Robert Karp

Wspólnota „Zacheusz”, działająca przy parafii Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie na Górnym Borze, zorganizowała 6 lutego pierwsze spotkanie z sześciu w ramach cyklu „Szkoła Modlitwy”. To kolejna po Alfie, Szkole Wiary i Szkole Prawdy propozycja spotkań, która ma na celu pogłębić naszą relację z Bogiem – podkreślają członkowie „Zacheusza”. Na spotkanie złożyło się uwielbienie Boga śpiewem, modlitwa i konferencja wygłoszona przez wikariusza parafii ks. Przemysława Guziora.

„Modlitwa jest kluczem, który uwalnia wszechmoc Boga w Twoim życiu” – zauważył ks. Przemysław Guzior. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych na „Szkołę Modlitwy” do kaplicy w kolejne poniedziałki (13, 20, 27 lutego; 6, 13 marca) o godz. 19.

Fot. Monika Jaworska/ox.pl