Zgłoszenia do letniej edycji Turnieju Bosko Cup

• 6 marca 2017, Robert Karp

Ruszyły zgłoszenia do letniej edycji Turnieju Bosko Cup. Czas na zgłoszenie swojej drużyny do letnich rozgrywek trwa do 2 kwietnia 2017! Liczymy, że chętnych drużyn będzie wiele, by powalczyć o mistrzowski tytuł Diecezji Bielsko – Żywieckiej na boiskach trawiastych.

Wszelkie informacje na temat rozgrywek znajdują się na stronie turnieju: www.boskocup.pl.

Po halowym turnieju, w którym trzeci raz z rzędu zwyciężyła drużyna z Rajczy, czas na wyłonienie Mistrza Diecezji Bielsko – Żywieckiej na boiskach trawiastych. Tytułu tego w tym sezonie broni zespół z Buczkowic.

Przypominamy, że organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Persette, a wszystko koordynuje ks. Marcin Pomper.

Serdecznie zapraszamy wszystkie parafie naszej diecezji do wzięcia udziału w letnim turnieju Bosko Cup.