Jesienne spotkanie DRWaL-a

• 2 października 2017, Robert Karp

Październikowe spotkanie Duszpasterstwa Rodzin Wielodzietnych albo Licznych odbyło się w Hałcnowie w dniu 1 października. Po udziale w parafialnej Mszy św. wszyscy spotkali się w gościnnych pomieszczeniach Domu Parafialnego.

Po posiłku, dorośli zaczęli spotkanie w grupach, a dzieci skorzystały z okazji i wzięły udział w organizowanym na terenach parafialnych festynie. XXXII Hałcnowskie Dni Sportu i Rekreacji „Jesień 2017” przygotowane i zorganizowane przez Parafialno-Szkolny Klub Sportowy „BESKIDY” okazały się tak ciekawe i atrakcyjne, że część dorosłych – “w ramach zapewnienia opieki dzieciom” z przyjemnością wzięła w nich udział.

Na wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji:

– mecz piłki nożnej na rozpoczęcie rozgrywek drużyny Sióstr Serafitek,

– turniej piłki nożnej przedszkolaków i Beskidków,

– biegi przełajowe oraz bieg rodzinny,

– gry i zabawy sportowe dla najmłodszych oraz rodziców,

– konkursy wiedzy,

– strzelnica,

– dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci,

– przejażdżka bryczką,

– czary z baniek mydlanych oraz balonów,

– kawa, herbata, zimne napoje oraz wata cukrowa, popcorn, gofry, frytki, kiełbasa z grilla.

Radości było bardzo wiele.

I tylko pojawił się jeden problem dla rodziców i dzieci:

“Jak iść spać z pięknie wymalowaną twarzą?”

Następne spotkanie 5 listopada – serdecznie na nie zapraszamy.