Katechezy parafialne

Składają się z 4 spotkań po 2 godziny (2 wykłady). W każdym spotkaniu może w nich uczestniczyć najwyżej 15 par. Żeby uniknąć zbyt wielkich grup na kurs należy się zapisać przed rozpoczęciem.

Katechezy odbywają się w następujących parafiach:

 

W Bielsko-Białej:

Najświętszego Serca Pana Jezusa (przy dworcu)

I, II, III, IV czwartek miesiąca, godz. 19.00 w kawiarence „Pod Pasterzami” z tyłu kościoła,
zapisy: tel. 33 819 06 83, poniedziałek i środa w godz. 15.00 – 17.00; wtorek i czwartek w godz. 8.30 – 10.30

Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka – os. Karpackie

informacja i zapisy po godz. 16:30 w kancelarii parafialnej: tel. 33 816 69 33

1 cykl rozpoczęcie 20 II godz. 19.00
2 cykl w czerwcu

Opatrzności Bożej

I, II, III, IV niedziela do marca do lipca, od godz. 14.30 w domu katechetycznym.
Zgłoszenia w kancelarii, tel. 33 814 45 07

Św. Maksymiliana Kolbe – Aleksandrowice

I, II, III, IV piątek miesiąca, godz. 18.00 oprócz sierpnia,
informacje: tel. 33 812 37 03

 

Poza Bielskiem:

Bystra Krakowska – Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa

I, II, III, IV niedziela lutego, czerwca i października – rozpoczęcie godz. 15:00 Msza św. i poniżej 2 katechezy

czyli 5,12,19,26 luty 2017,

4,11,18,25 czerwiec 2017,

1,8,15,19 pażdziernik 2017.

Zapisy: tel. 33 817 12 74 lub 501 211 033

Cieszyn – św. Elżbiety

23 i 30 września 2017 r. (2 soboty po 2 katechezy) – od 9.30 w Domu Parafialnym

Katechezy trwają do około 14.00. Jest dłuższa przerwa na jedzenie (jest słodki poczęstunek ok. godz. 12) i dwie krótkie.
Całkowity koszt obu katechez dla pary narzeczonych to 70zł.
Informacja i zapisy: mail pzr.elzbietanki@gmail.com lub tel. 602 382 190

Cieszyn – św. Marii Magdaleny

informacja i zapisy w parafii

Cięcina – św. Katarzyny

I, II, III, IV niedziela lutego, września – godz. 15:00

Czechowice-Dziedzice – św. Andrzeja Boboli

informacja i zapisy w parafii

Czechowice-Dziedzice – św. Józefa

informacja i zapisy w parafii

Dankowice – św. Wojciecha

I, II, III, IV niedziela maja i listopada – godz. 15.00-17.00

Grojec – św. Wawrzyńca

I, II, III, IV niedziela marca, sierpnia i Adwentu

Istebna – Dobrego Pasterza

informacja i zapisy w parafii

Koniaków – św. Bartłomieja

informacja i zapisy: tel. 33 855 64 21

Kończyce – Narodzenia NMP

informacja i zapisy w parafii

Milówka – Wniebowzięcia NMP

I, II, III, IV niedziela lutego, maja, sierpnia i listopada o godz. 15:00
w nowej salce katechetycznej,
informacja tel.: 33 864 70 22

Ochaby – św. Marcina

informacja i zapisy: tel. 33 853 38 15

Pogwizdów – św. Jana Nepomucena

13, 20 i 27 czerwca, piątki, godz. 19.00 (w kościele)

Rudzica – Narodzenia św. Jana Chrzciciela

informacja i zapisy w parafii

Skoczów – Znalezienia Krzyża

II, III, IV środa w m-cach nieparzystych od godz. 18.00
II niedziela w m-cach nieparzystych Dzień Skupienia od godz. 14.00

Strumień – św. Barbary

informacja i zapisy w parafii

Zebrzydowice – Wniebowzięcia NMP

informacja i zapisy w parafii

Żywiec – Narodzenia NMP

Informacje wg grafiku podanego na stronie parafii: http://parafiazywiecka.net/malzenstwo/

Żywiec – św. Floriana

informacja i zapisy w parafii