Kolejny sezon „Ewangelizacji w kinie”

• 23 stycznia 2018, Robert Karp

21 stycznia br. w kinie „Janosik” w Żywcu w ramach „Ewangelizacji w kinie”, adresowanej do całych rodzin, odbyły się kolejne dwa seanse filmu „Najlepszy”. Przed projekcją filmu, w czasie seansu o godz. 14.30, został uhonorowany pamiątkowym pucharem dziesięciotysięczny uczestnik projektu. Został nim widz siedzący w 13. rzędzie na 13. miejscu.

Dodatkowo, przed rozpoczęciem proboszcz parafii Narodzenia NMP, ks. Grzegorz Gruszecki oraz organizatorzy seansów, Helena i Emila Pawlikowie wręczyli okolicznościowe dyplomy, będące podziękowaniem dla ekipy „Janosika” za pomoc i wspieranie „Ewangelizacji w kinie” przez cały dotychczasowy okres, tj. od 30 listopada 2014 r. do 21 stycznia 2018 r.

Organizatorzy zapraszają w marcu, w ramach „Ewangelizacji w kinie”, na film „Pełnia życia” (wchodzi na ekrany kin polskich 2 lutego).