Rekolekcje dla rodziców w żałobie po śmierci dziecka

• 13 kwietnia 2018, Robert Karp

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, 1-3 maja 2018 r. (wtorek-czwartek). Rekolekcje głosi ks. dr Janusz Kościelniak, opiekun Duszpasterstwa Rodziców po Stracie Dziecka przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Organizatorzy:

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka w Krakowie

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Krakowskiej

Duszpasterstwo Rodziców po Stracie Dziecka przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Zapisy do 15 kwietnia pod numerem telefonu: 667 837 106

Przypominamy też,  że w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach w każdy 2. piątek miesiąca o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. dla rodziców dzieci utraconych.

Po Mszy Adoracja Najświętszego Sakramentu i indywidualne błogosławieństwo.

Jest okazja także spotkania z psychologiem w Poradni Miłosierdzia (proszę sprawdzić godziny przyjęć).

Jest również możliwość spotkania z księdzem prowadzącym nabożeństwa dla Rodziców Dzieci Utraconych (ks. Janusz Kościelniak) po wcześniejszym umówieniu za pośrednictwem adresu e-mail: janusz.koscielniak@milosierdzie.pl

Organizatorzy spotkań modlitewnych napisali:

Śmierć dziecka nie dotyka wyłącznie jego rodziców. Zapraszamy więc do uczestnictwa w Mszy świętej również babcie i dziadków, siostry i braci, innych krewnych, przyjaciół rodziców, czy inne osoby towarzyszące. Różne są nasze osobiste intencje, ale chcemy się łączyć we wspólnej modlitwie.