Spotkanie Duszpasterstwa Rodzin Wielodzietnych albo Licznych

• 9 maja 2017, Robert Karp

Odbyło się kolejne spotkanie Duszpasterstwa Rodzin Wielodzietnych albo Licznych. Tym razem jego uczestnicy zebrali się pod Dębowcem, aby w Kaplicy pw. Matki Bożej Fatimskiej i bł. Dzieci Fatimskich uczestniczyć we wspólnej Eucharystii sprawowanej przez opiekuna wspólnoty ks. Tomasza Gorczyńskiego.

Mottem spotkania był przeżywany jubileusz 100-lecia objawień fatimskich. „Wierzymy, że Matka Boża otacza nasze rodziny szczególną opieką i przez Jej wstawiennictwo pragniemy oddawać cześć naszemu Zbawicielowi” – zapewnił ks. Gorczyński.

Po Mszy św. miało miejsce wspólne ognisko, zabawy dzieci i wymiana doświadczeń rodziców. Prawdziwą niespodzianką była majowa wizyta Świętego Mikołaja, który przyniósł prezenty dla najmłodszych.