• Wezwanie
  • Strona www
  • Odpust pafialny
  • Ulice należące do parafii
    Akacjowa, Astrów, Azaliowa, Bagrówka, Beskidzka, Biała, Bielska 1-100, Bławatków, Błękitna, Borówkowa, Bratków, Brzozowa, Bukietowa, Chabrowa, Chlubna, Chmielowa 1-24, Choinkowa, Cicha, Cisowa, Cmentarna, Cyprysów, Czajki, Czapli, Czereśniowa, Czysta, Dębowa, Dolna, Dworcowa, Działy, Folwarczna, Gołębia, Górna, Grzybia, Herbaciana, Hrobacza, Irysów, Jabłoniowa, Jaskółcza (do ul. Tęczowej), Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jemioły, Jodłowa, Jutrzenki, Kalinowa, Kęcka (do ul. Wieżowej) , Klonowa, Plac Ks. Kochaja, Kolejowa, Koncertowa, Konwalii, Kościelna, Krakowska (do ul. Tęczowej), Kręta, Krokusów, Krótka, Kwiatowa, Laskowa, Lazurowa, Legiońska, Leśna, Liliowa, Lipowa, Listonoszy, Ludowa, Macierzanki, Malinowa, Mała, Miła, Miodowa, Młyńska, Modrzewiowa, Morelowa, Mostowa, Nadbrzeżna, Nagietkowa, Ogrodowa, Orlików, Orzechowa, Palmowa, Panienki, Paproci, Parkowa, Piaskowa, Piwonii, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Poziomkowa, Prosta, Przecznia, Przemysłowa, Pszczela, Rolnicza, Równa, Różana, Rzeczna, Rzemieślnicza, Serdeczna, Skośna, Słoneczna, Słoneczników, Smreków, Sobieskiego, Sosnowa, Sowy, Sójki, Spółdzielcza, Stawowa, Stokrotek, Storczyków, Strumyków, Szkolna, Śnieżna, Świerkowa, Świt, Tęczowa, Topolowa, Tulipanów, Tylna, Wapienna, Wąska, Wierzbowa, Wieżowa, Wiklinowa, Willowa, Wiśniowa, Woskowa, Wrzosowa, Wspólna, Wyzwolenia - część, Zamkowa, Zawiła, Zdrojowa, Zielona, Zjazdowa, Złota 35, 49, 51, Źródlana, Żytnia (od nr. 4)
  • Msze święte
  • w soboty