• Data rozpoczęcia: 9 grudnia 2017

Zapraszamy na Adwentowy Dzień Skupienia dla kobiet w parafii św. Pawła w Bielsku-Białej na os. Polskich Skrzydeł. Tym razem przewodniczką podczas spotkania będzie św. Joanna Beretta Molla.

„Będzie czas na rozwijanie swojej osoby przez wysłuchaną konferencję oraz twórczą pracę w grupach, a także czas na wzmocnienie ducha przez adorację i Eucharystię, będzie również możliwość spowiedzi, na koniec poczęstunek i okazja do rozmów wszelkich w tym doborowym towarzystwie” – zapewniają organizatorzy.

9.00 Rozpoczęcie i konferencja,

10.00 Spotkanie w grupach

10.45 Adoracja Najświętszego Sakramentu

11.15 Eucharystia

12.15 Kawiarenka

13.30 Zakończenie

Można przyjść z małym dzieckiem, jest kącik do przewijania i karmienia maluszków.

Udział bezpłatny, dla chętnych będzie możliwość zakupienia ciekawych książek tematycznych oraz złożenia ofiary na kościół

Zgłoszenia i pytania kierować można na adres emailowy: zgloszenia.jedyna@gmail.com, lub pod nr. tel.: 518625378