• Data rozpoczęcia: 21 maja 2017

Zapraszamy na imprezę sportową dla Wojtka, mieszkańca Bujakowa – niedziela 21 maja 2017 r.

Czym ten bieg różni się od innych, organizowanych na rzecz pomocy chorym i ich rodzinom?

„Abyśmy stanowili jedno” – to biblijne przesłanie od kilku lat wciela w życie proboszcz parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Bujakowie ks. dr Stanisław Kobiałka, organizując w ogrodzie przy domu parafialnym majowy Piknik św. Urbana.

Tradycja BYCIA RAZEM w modlitwie i przy stole została w tym roku poszerzona o zamiar pomocy Wojtkowi, 9-latkowi z rozpoznaniem: rak mózgu. Biegniemy, idziemy – tak jak kto może i zdrowie pozwoli, zbierając pieniądze na pomoc Wojtkowi i jego rodzinie.

Po biegu spotykamy się wszyscy na Pikniku św. Urbana smakując dzieła kulinarne mieszkanek i mieszkańców podbeskidzkiego Bujakowa.

Serdecznie zapraszamy i do udziału w Biegu dla Wojtka, ale także do miłego spędzenia majowego popołudnia wśród dynamicznej społeczności Bujakowa.

Do zobaczenia!