• Data rozpoczęcia: 16 czerwca 2017

Pielgrzymka to propozycja dla zapracowanych, żyjących w ciągłym biegu, którzy nie mają czasu na tradycyjne pielgrzymowanie. Organizatorzy są przekonani, że to najlepsza okazja, aby chociaż przez dobę wyłączyć się i zatrzymać. Pobyć na modlitwie z Maryją, w bliskości Boga, ludzi i z samym sobą. Zdaniem proboszcza parafii ks. Eugeniusza Burzyka, tegoroczne hasło pielgrzymki: „Zgrzeszyłem, zaniedbałem”, bezpośrednio i trafnie nawiązuje do naszego codziennego życia duchowego oraz religijnego: „W tej sferze wszyscy mamy jakieś braki i zaniedbania, które powinniśmy podczas pielgrzymki przemyśleć, wyciągając konstruktywne wioski”.
Szczegółowe informacje na temat pielgrzymki, a także zapisy są na stronie:www.facebook.com/events/623059257879665. Jeżeli ktoś nie korzysta z FB, to wszelkie informacje uzyska również po wysłaniu maila na adres: jg24@poczta.pl.

Pielgrzymka odbędzie się 16-17 czerwca. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 9.00 w kościele. Organizatorzy zapraszają na spotkanie – 22 maja po Mszy Świętej wieczornej, czyli ok. godz. 18.30, które odbędzie się w sali konferencyjnej na piętrze kościoła. To także ostatni dzień zapisów.