• Data rozpoczęcia: 22 kwietnia 2017

Ponieważ sami przekonaliśmy się, jak wielką moc ma muzyka GOSPEL, która łączy w sobie miłość do Boga i do śpiewu, chcemy tą pasją uwielbienia „zarażać” innych.

Dlatego też 22.04.2017r. w godz.od 11.00-20.00 już po raz piąty! w naszym Domu Kultury w   Olszówce organizujemy Wiosenne Warsztaty GOSPEL, na które serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych oraz seniorów.

Serdecznie zapraszamy członków chórów i scholi parafialnych, jak również wszystkich parafian, ponieważ w warsztatach może wziąć udział dosłownie każdy, bez względu na wiek,  nie jest wymagane ani doświadczenie muzyczne, ani też w śpiewie czy czytaniu z nut.

Zachęcamy wszystkich, gdyż warsztaty chóralne to wydarzenie jednoczące ludzi i dające wiele radości i zadowolenia.

Warsztaty zakończą się koncertem finałowym wszystkich uczestników w Domu Kultury o godz. 19.00. (Na koncert wstęp wolny!)

Koszt uczestnictwa w warsztatach: 16 zł (w tym poczęstunek)

– zniżki dla Rodziny+ oraz osób niepełnosprawnych.

Pamiętajmy, że „kto śpiewa ten dwa razy się modli”.

Dziękujemy serdecznie! Z poważaniem

Anna Guzowska