Trwają Diecezjalne Rekolekcje Online – Zapraszamy

• 28 marca 2020, Mateusz Kierczak

Trwają diecezjalne rekolekcje wielkopostne online.

Rekolekcje głoszą dla nas:

Ks. Marek Studenski, Wikariusz Generalny i Dyrektor Wydziału Katechetycznego Diecezji Bielsko-Żywieckiej.

Ks. Przemysław Sawa, Misjonarz Miłosierdzia, pracownik Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (adiunkt w Katedrze Teologii Dogmatycznej i Duchowości), Dyrektor Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody.

Ks. Piotr Bączek, Dyrektor Diecezjalnego Radia Anioł Beskidów, redaktor tygodnika Niedziela.

Wpis będzie systematycznie aktualizowany o nowe nauki rekolekcyjne.

Dla osób, które nie mogą uczestniczyć za pomocą stron internetowych i portali społecznościowych, Telewizja Polska w TVP3 będzie transmitować rekolekcje wygłoszone przez o. Jacka Salija OP. Nauki będą emitowane o godzinie 20:40 w dniach 25, 26 i 27 marca br. Zaraz po transmisji Mszy Świętej z Jasnej Góry. Prosimy o przekazanie tej informacji osobom, które nie mają dostępu do internetu.

Od niedzieli, 29 marca 2020 roku rozpoczniemy rekolekcje dla Młodzieży.

Dzień Trzeci

Ks. Przemysław Sawa