Wilk w Wilkowicach – zaproszenie

  • 9 marca 2019, Robert Karp

Trzy spotkania o wierze, na których pojawią się pytania o najistotniejsze sprawy w życiu człowieka, poprowadzi w kolejne wieczory 15-16-17 marca w Wilkowicach świecki ewangelizator – Witek Wilk, mąż i ojciec czwórki dzieci. Ewangelizacyjną inicjatywę pod hasłem „Wielkie rzeczy” zaplanowano w siedzibie wilkowickiej OSP. Początek każdego ze spotkań o godz. 19.00.

Hasło przewodnie nawiązuje do słów z Listu do Koryntian: “… ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują”. Zdaniem pomysłodawców, każdy człowiek potrzebuje inspiracji. “Kiedy zastanowimy się nad najważniejszymi sprawami w naszym życiu – dokąd zmierzamy, co jest istotą, co lub KTO jest naszym początkiem i końcem… Może warto skorzystać z okazji i na te WIELKIE RZECZY poświęcić 3 wieczory?” – zachęcają.

Witek Wilk – mąż i ojciec czwórki dzieci, perkusista, producent muzyczny, kompozytor, właściciel studia nagrań oraz wydawnictwa muzycznego, pomysłodawca ewangelizacyjnego przedsięwzięcia „Strefa mocy” od ponad ćwierć wieku prowadzi rekolekcje dla ludzi wszystkich stanów. Dzięki jego posłudze, która obejmuje także inne kraje Europy, dziesiątki tysięcy ludzi oddały swoje życie Jezusowi. Witek i Sylwia Wilkowie założyli już kilkanaście wspólnot modlitewno-ewangelizacyjnych.