Wizytacja w Leśnej

• 7 października 2019, Robert Karp

Uroczysta Msza św.  z udzielaniem sakramentu bierzmowania dla 50 młodych osób była jednym z elementów programu wizytacji parafii pw. Michała Archanioła w Leśnej. Dokonał jej bp Roman Pindel w dniach 4 i 6 października 2019 r.

Na przebieg kanonicznej wizytacji pasterskiej złożyły się m.in. rozmowa z nauczycielami i dziećmi z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Siennej, spotkania z grupami i wspólnotami działającymi w parafii, odwiedziny w domu chorego i rodziny wielopokoleniowej, a także spotkanie z rodzicami kapłanów i sióstr zakonnych.

Biskup modlił się za zmarłych, sprawował Mszę św., błogosławił rodziny i spotkał się z grupami parafialnymi dzieci i młodzieży. Rozmawiał z Radą Duszpasterską i Ekonomiczną.

fot. ks. Piotr Góra