Wydarzenia na pielgrzymim szlaku (zapowiedź)

• 1 sierpnia 2018, Robert Karp

W czasie XXVII pielgrzymki z Hałcnowa na Jasną Górę organizatorzy zaplanowali szereg wydarzeń, które mają pomóc w przeżywaniu rekolekcji w drodze. Posługę podejmie ks. Przemysław Sawa wraz ze wspólnotą Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody z Bielska-Białej. Wśród przygotowanych wydarzeń odbędą się m.in.: koncert gospelowy w Trzebini Sierszy, akatyst w Pińczycach oraz wieczór uwielbienia w Koziegłówkach prowadzony przez wspólnotę SECiM.

W Trzebini Sierszy pojawi się zespół God’sway Choir Łękawica, który w ramach modlitwy wieczornej porwie pielgrzymów do śpiewu i tańca.

W czasie postoju w Pińczycach odbędzie się wspólne nabożeństwo w kościele, w czasie którego odmówiony zostanie akatyst do Bogarodzicy. Będzie również okazja do spowiedzi.

9 sierpnia na pielgrzymim szlaku o godz. 20.15 w kościele pw. św. Antoniego z Padwy w Koziegłówkach odbędzie się wieczór uwielbienia prowadzony przez wspólnotę Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody z Bielska Białej wraz z ks. Przemysławem Sawą.