Konferencja metodyczna 21 maja 2026

  • 12 maja 2026, Administrator

Zapraszamy do udziału w konferencji metodycznej zorganizowanej przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej:

Temat: Katecheta w relacji – jak wspierać ucznia i zadbać o siebie.
Czwartek, 21 maja 2026, godz. 19.00-20.30.
Seminarium w formie online.
Prowadzący: ks. dr Damian Broda, mgr Magdalena Matlak.
Szczegóły i zapisy: https://rejestracja.wombb.edu.pl/course.html?id=606684