Konkurs na kartkę bożonarodzeniową ze Starego Bielska

• 2 grudnia 2020, Robert Karp

Dom Kultury w Starym Bielsku i bielska parafia św. Stanisława Biskupa Męczennika zorganizowali specjalny konkurs dla dzieci o najstarszej świątyni w Bielsku-Białej. Chodzi o przygotowanie kartki bożonarodzeniowej ze Starego Bielska. Szczegóły poniżej:

UWAGA KONKURS!!! … dla wszystkich kochających Boże Narodzenie, wyzwania plastyczne i chcących dowiedzieć się więcej o najstarszym kościele w Bielsku-Białej

KTO? Dzieci z przedszkoli i szkół Podstawowych – od 6. roku życia do klasy VIII

CO? Przygotowanie – kartki bożonarodzeniowej ze Starego Bielska – w dowolnej technice plastycznej lub graficznej z OBOWIĄZKOWYM motywem kościoła w Starym Bielsku lub postaci św. Stanisława BM.

GDZIE? Gotowe prace nadsyłamy mailem na starebielsko@mdk.bielsko.pl – w tytule maila: karta bożonarodzeniowa ze Starego Bielska.

KIEDY? Konkurs trwa od 20 listopada do 10 grudnia 2020 r.

JAK? (WAŻNE!!!! bo to daje możliwość publikowania zdjęć/prac) w treści maila należy dołączyć klauzulę: “Zapoznałem się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Regulaminie konkursu Kartka bożonarodzeniowa ze Starego Bielska.

NAGRODY!

– GRAND PRIX – wydruk najlepszej kartki jako reprezentatywnej dla dzielnicy Stare Bielsko;

– nagrody rzeczowe (bon o różnej wartości do MISERICORDIA w Bielsku-Białej) za zajęcie:

odpowiednio: I miejsce – 200 zł, II miejsce – 150 zł, III miejsce – 100 zł, w kategoriach wiekowych: dzieci lat 6, klasy I-III, klasy IV-VIII,

– Nagroda Publiczności (niespodzianka) – w okresie Bożego Narodzenia będzie możliwość głosowania przez facebooka parafii św. Stanisława BM na najlepszą, najciekawszą kartkę bożonarodzeniową z wybranych przez Jury prac laureatów.

JURY! Przedstawiciele Domu Kultury w Starym Bielsku i parafii św. Stanisława BM

REGULAMIN KONKURSU :

Regulamin konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej:

O historii św. Stanisława i  kościoła  w Starym Bielsku można zapoznać się na stronie internetowej: www.stanislawbielsko.pl (jeżeli na telefonie otwiera się stara strona, trzeba kliknąć: wersja tradycyjna i przejść do właściwej strony). Na dole strony znajduje się Przewodnik wirtualny po kościele oraz internetowa gra dla dzieci. Jak krok po kroku przejść wszystkie etapy,  pokazuje filmik:

Czekamy na Wasze wspaniałe prace.

Organizatorzy : Dom Kultury w Starym Bielsku i Parafia Św. Stanisława Biskupa Męczennika.