Lista nagrodzonych w konkursach towarzyszących MEKWB Jonasz 2018/2019

  • 4 kwietnia 2019, Mateusz Kierczak

Wyniki Konkursów Towarzyszących MEKWB „Jonasz 2018/2019”
Piosenka, Drzewo Genealogiczne, Lapbook

Nagrodę Grand Prix konkursu zdobyła:
Antonina Kraszewska

KATEGORIA: ZESPÓŁ

I miejsce
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Oświęcimiu

II miejsce
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Żywcu

II miejsce
Szkoła Podstawowa nr 3 Czechowice –Dziedzice
Schola Parafialna przy SP nr 5 Czechowice-Dziedzice

WYRÓŻNIENIA

Szkoła Podstawowa nr 32 w Bielsku –Białej
Szkoła Podstawowa nr 24 w Bielsku – Białej

KATEGORIA: SOLIŚCI

I miejsce
Luiza Jankowska

II miejsce
Małgorzata Lipiec
Julia Radwan

III miejsce
Julia Kilańska
Sandra Karpeta

WYRÓŻNIENIA

Oliwia Barnat

ZA UDZIAŁ: ZESPOŁY

-Chórek z SP nr 4 w Czechowicach – Dziedzicach
-Koło Wokalne SP w Świętoszówce
-SSP KTK w Bielsku – Białej
-Zespół Wesołe Nutki NSPJ w Bielsku – Białej

SOLIŚCI

-Anna Zuber
-August Kiermasz
-Zuzanna Zorychta
-Anastazja Ciastek
-Hanna Adamczyk

KATECHECI I NAUCZYCIELE:

Dorota Górny
Krystyna Kubica
Małgorzata Pieszko
Beata Tatar
Blanka Skrobisz
Ks. Przemysław Gorzołka
Agnieszka Supłat
Urszula Gzyl
Marek Pradela
Janina Matura
Urszula Ochman
Barbara Puchałka
Tomasz Polak
Małgorzata Pieczka
Iwona Nowak
Izabela Kaszuba
Elżbieta Golonka
Iwona Matuszyk
Lidia Kumorek
Ewa Głowacka
Krzysztof Jesiołowski
Ks. Władysław Sporek
Edyta Pasternak
Katarzyna Puda

LAPBOOKI

Kl. 3 – 4
1 miejsce    Robosz Pola
2 miejsce    Wadas Judyta
3 miejsce    Krawczyk Zuzanna

Wyróżnienie: Sikora Izabela, Kidoń Franciszek, Suślik Oliwia, Parchańska Zuzanna

Kl. 5 – 6
1 miejsce    Stybał Magdalena
2 miejsce    Czernek Nikola
3 miejsce    Zawarus Amelia

Wyróżnienie: Lasoń Nina, Moc Weronika, Dybowski Igor

Kl. 7, 8 i 3Gimnazjum

Wyróżnienie:  Moczek Gabriel

DRZEWO GENEALOGICZNE JEZUSA CHRYSTUSA

Kl. 3 – 4
1 miejsce    Graboń Paweł
2 miejsce    Stadnicka Julia
3 miejsce    Jurka Julia

Wyróżnienie: Szymala Kinga, Żbel Mikołaj

Kl. 5 – 6
1 miejsce    Sojka Justyna
2 miejsce    Szary Julia

Kl. 7, 8, 3Gimnazjum
1 miejsce    Tytyk Filip

ZA UDZIAŁ:
Lapbook
Zorychta Zuzanna
Glombitza Adrianna
Gawlik Radosław

Robosz Aniela
Szweblik Jakub
Banet Laura
Szweblik Kacper
Kopeć Milena
Kopeć Anita
Guzdek Maria
Konopka Julia
Konopka Zuzanna

Rodowód

Adamczyk Katarzyna
Maciaszek Julia
Gruszecka Olga
Grzyb Paulina
Owsiany Dominika
Moczek Weronika

Katecheci
Ks. Przemysław Gorzołka
Jagła Jadwiga
Matuszyk Iwona
Szczerba – Marek Anna
Cholewik Małgorzata
Żądło Małgorzata
Faruga Ewa
Drewniak Renata
Marek Anna
Matura Janina
Ochman Urszula
Byrska Magdalena
Ks. Mariusz Chwedczuk
Ks. Szymon Czauderna
Dorota Surowiak
Póda Katarzyna
Skrobisz Blanka
Gałuszka Dorota