Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Biblijny Jonasz 2019

• 9 października 2018, Mateusz Kierczak

W tym roku już po raz 22. odbędzie się Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz”, który organizujemy wraz z Kościołem ewangelicko-augsburskim. Pragniemy pochylić się nad Ewangelią wg. św. Łukasza.

Przypominamy, że MKWB „Jonasz” odbywa się w następujących grupach wiekowych: Grupa I (klasa III i IV szkoły podstawowej); Grupa II (klasa V i VI szkoły podstawowej) Grupa III (klasy VII i VIII szkoły podstawowej oraz kl. III gimnazjum); Grupa IV – młodzież szkół średnich i technicznych. Pierwszy etap – szkolny będzie przeprowadzony w grudniu br. Bliższe informacje związane z MEKWB „Jonasz” oraz z konkursami towarzyszącymi zostaną umieszczone na stronie internetowej Wydziału Katechetycznego (w zakładce Konkursy).

Wszelkie dodatkowe zapytania proszę kierować do:

Ks. Józefa Oleszki – tel. 602299522 mail: joseph.oleszko@gmail.com

Bogusława Czyża – Towarzystwo Katechetyczne „Jonasz” (szkoły znajdujące się na Śląsku Cieszyńskim) tel. kontaktowy 606154016 mail: t.k.jonasz@interia.pl

Ewy Liberadzkiej – tel. 601 506 988 mail: ewa.kozy@neostrada.pl

Regulamin Konkursu Jonasz