Wyniki etapu rejonowego XXIV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych 2018/2019

  • 1 grudnia 2018, Mateusz Kierczak

DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO ZAKWALIFIKOWALI SIĘ:

Zuzanna Kowalska, SP Ogrodzona, 45 pkt

Aleksandra Sikora, ZSP Wieszczęta, 44 pkt

Mateusz Labza, ZSP Bąków, 43 pkt

Natalia Przybyła, SP3 Skoczów, 43 pkt

Mateusz Zątek, SP1 Międzybrodzie Bielskie, 42 pkt

Michalina Żarnowiecka, KSP Cieszyn, 41 pkt

Jan Piszczek, SP2 Cieszyn, 41 pkt

Matylda Drobczyk, SP37 Bielsko-Biała, 40 pkt

Szymon Węgliński, SP2 Żywiec, 40 pkt

Natalia Mazurek, ZSP1 Gilowice, 40 pkt

Martyna Gruszka, ZSP Wieszczęta, 40 pkt

Eliza Sordyl, ZSP Bulowice, 40 pkt

 

 

POZOSTAŁE WYNIKI

Julia Zaleska, SP7 Cieszyn, 39 pkt

Paweł Gleindek, SP3 Bielsko-Biała, 39 pkt

Amelia Czernek, SSPKTK Bielsko-Biała, 39 pkt

Renata Anetska, SP2 Kęty, 39 pkt

Tomasz Śleziak, SP Milówka, 39 pkt

Jerzy Kołodziejczyk, SP Mnich, 38 pkt

Mateusz Gajda, SP Górki Wielkie, 38 pkt

Małgorzata Kluska, SP4 Cieszyn, 38 pkt

Filip Szpara, SP6 Czechowice-Dziedzice, 38 pkt

Weronika Michnik, SP Górki Wielkie, 38 pkt

Kacper Tomasik, SP3 Bielsko-Biała, 38 pkt

Zuzanna Łodzińska, SP Dzięgielów, 38 pkt

Bartosz Gazur, SP1 Skoczów, 37 pkt

Julia Zielińska, SPZCBM Bielsko-Biała, 37 pkt

Aleksandra Włosińska, ZSP Iłownica, 37 pkt

Anna Gruszka, ZSP Wieszczęta, 37 pkt

Urszula Bielicka, SP2 Cieszyn, 37 pkt

Szymon Zwias, SP3 Żywiec, 37 pkt

Paweł Kłaput, KTK Bielsko-Biała, 36 pkt

Marta Haratyk, SP Dębowiec, 36 pkt

Weronika Szkaradnik, SP1 Cieszyn, 36 pkt

Sara Bielicka, SZP Bulowice, 36 pkt

Anna Walatek, SP Rychwałd, 36 pkt

Anna Przybyła, SP6 Bielsko-Biała, 35 pkt

Patryk Lipa, SP4 CIeszyn, 35 pkt

Jan Steciuk, SP3 Skoczów, 34 pkt

Marysia Brzezińska, SP1 Cieszyn, 34 pkt

Patryk Kral, ZSP Bąków, 34 pkt

Dominik Wiewióra, ZSP2 Żywiec, 34 pkt

Michał Lichański, SP1 Oświęcim, 33 pkt

Małgorzata Wawrzyczek, SP Kończyce Małe, 33 pkt

Marta Gamrot, SP2 Brenna, 33 pkt

Michał Pasierbek, ZPSM Bielsko-Biała, 33 pkt

Filip Legierski, ZSP1 Żywiec-Moszczanica, 33 pkt

Justyna Michalik, SP2 Czechowice- Dziedzice, 32 pkt

Klaudia Kuźnik, SP4 Kalna, 32 pkt

Karol Śleziak,  SP Milówka, 32 pkt

Amelia Rybarska, SP Pisarzowice, 32 pkt

Maja Krzywoń, SP6 Cieszyn, 32 pkt

Natalia Stokłosa, ZS Gilowice, 32 pkt

Aniela Bąk, SP Górki Wielkie, 31 pkt

Bartłomiej Pokładnik, SP Stara Wieś, 31 pkt

Gabriela Kuszneruk, SP1 Oświęcim, 31 pkt

Joanna Krysta, SP4 Bielsko-Biała, 31 pkt

Katarzyna Dobija, SP37 Bielsko-Biała, 31 pkt

Karolina Smolik, SP Dzięgielów, 31 pkt

Adam Żyła, SP Hażlach, 31 pkt

Nikola Waliczek, SP3 Żywiec, 31 pkt

Piotr Lewandowski, SP28 Bielsko-Biała, 30 pkt

Hanna Jaworska, SP2 Ustroń, 30 pkt

Zofia Nowak, SP37 Bielsko-Biała, 30 pkt

Katarzyna Chmiel, SP2 Kęty, 30 pkt

Kamila Szendzielarz, SP Dębowiec, 30 pkt

Anna Sawkiewicz, ZSP Janowice, 30 pkt

Aleksandra Furtak, ZSP1 Żywiec, 30 pkt

Zuzanna Macura, SP5 Ustroń, 30 pkt

Natalia Kostka, KSP Cieszyn, 30 pkt

Barbara Wolna, SP1 Cięcina, 30 pkt

Dawid Osinczuk, ZSP Iłownica, 29 pkt

Emilia Kuboszek, SP3 Skoczów, 29 pkt

Mateusz Skolarz, SP Cięcina, 29 pkt

Weronika Trojak, SP Babice, 29 pkt

Adrian Mrózek, SP8 Żywiec, 29 pkt

Tobiasz Dudka, SP Żabnica, 29 pkt

Krzysztof Żurek, SP11 Oświęcim, 29 pkt

Szymon Dybał, ZSP Bulowice, 29 pkt

Teresa Kosyk, ZSP Janowice, 29 pkt

Natalia Grabska, SP1 Czaniec, 29 pkt

Hubert Jędrzejek, SP Żabnica, 29 pkt

Jan Grabowiecki, SP2 Brenna, 29 pkt

Wiktoria Białek, ZSP Leśna, 29 pkt

Oliwia Baścik, SP2 Kęty, 28 pkt

Julia Hańderek, SP Kalna, 28 pkt

Filip Wawrzynek, ZSCBM Bielsko-Biała, 28 pkt

Amelia Rozmus, Niepubliczna SP Kozy, 28 pkt

Aleksandra Szatanik, SP Rycerka Górna, 28 pkt

Tobiasz Gawęda, ZSP Witkowice, 27 pkt

Aniela Pawlus, SP3 Żywiec, 27 pkt

Anna Bukowczan, SP1 Ustroń, 27 pkt

Anna Lempart, SP Dębowiec, 27 pkt

Grzegorz Rzymanek, SP2 Cieszyn, 27 pkt

Paweł Ignatiuk, SP Pierściec, 27 pkt

Martyna Jordanek, SP Janowice, 27 pkt

Rafał Pieczka, SP Stara Wieś, 27 pkt

Wojciech Chmura, SP5 Wisła, 27 pkt

Zofia Jędrzejko, SP Pisarzowice, 27 pkt

Wiktoria Białek, ZSP Leśnia, 27 pkt

Andrzej Matuszny, KSP Cieszyn, 26 pkt

Zuzanna Luranc, Niepubliczna SP Kozy, 26 pkt

Aleksandra Caputa, SP22 Bielsko-Biała, 26 pkt

Karolina Pączkek, SP1 Międzybrodzie Bielskie, 26 pkt

Wiktoria Jędrysik, SP4 Cieszyn, 26 pkt

Julia Nowak, SP2 Brenna, 26 pkt

Miłosz Macura, SP5 Ustroń, 26 pkt

Zofia Lukasek, SP Mnich, 26 pkt

Julita Kluska, SP3 Ustroń, 26 pkt

Wiktoria Balcy, SP1 Cięcina, 25 pkt

Teresa Jańcza, SP34 Bielsko-Biała, 25 pkt

Filip Ludorowski, SP2 Ustroń, 25 pkt

Wiktor kuboszek, SP Jaworzynka, 25 pkt

Zuzanna Bąbacz, ZSP Witkowice, 25 pkt

Julia Miękińska, ZSP Lipowa, 25 pkt

Dominik Madejczyk, SP Żywiec, 25 pkt

Angela Słowik, SP Milówka, 25 pkt

Martyna Niemczyk, SP5 Wisła-Jawornik, 25 pkt

Dominika Prochot, ZSP Leśna, 25 pkt

Amelia Gigoń, SP Babice, 24 pkt

Karolina Gwizdała, SP Kończyce Małe, 24 pkt

Adam Włodyka, SP2 Czechowice, 24 pkt

Hanna Nowy, SP28 Bielsko-Biała, 24 pkt

Emilia Stachowicz, ZCBM Bielsko-Biała, 24 pkt

Gabriela Florczak, SP1 Międzybrodzie Bielskie, 24 pkt

Kinga Bogacka, SP1 Oświęcim, 24 pkt

Joanna Sztuła, SP Kończyce Małe, 24 pkt

Zofia Midor, SP3 Żywiec, 24 pkt

Maja Janosz, SP1 Żywiec, 24 pkt

Aleksandra Bednarz, ZS Rycerka Górna, 24 pkt

Vanessa Heckel, ZSP Kiczyce, 23 pkt

Florentyna Loter, SP2 Ustroń, 23 pkt

Paulina Wajdzik, SP22 Bielsko-Biała, 23 pkt

Maciej Paluch, SP11 Oświęcim, 23 pkt

Paulina Golec, Niepubliczna SP Kozy, 23 pkt

Marysia Postrożny, SP1 Żywiec, 23 pkt

Zuzanna Duś, ZS Gilowice, 23 pkt

Franciszek Juroszek, SP1 Jaworzynka, 22 pkt

Piotr Puzoń, SP1 Ustroń, 22 pkt

Marek Mlultz, SP6 Żywiec, 22 pkt

Sara Skoczeń, ZSP Lipowa, 22 pkt

Adam Bussler, SP6 Cieszyn, 22 pkt

Tomasz Wach, SP Iskrzyczyn, 22 pkt

Angelika Greń, SP Babice, 22 pkt

Katarzyna Madzia, SP Kiczyce, 22 pkt

Martyna Siwek, SP Rychwałd, 22 pkt

Justyna Chabros, SP3 Bielsko-Biała, 21 pkt

Filip Herda, SP Hażlach, 21 pkt

Oskar Florczak, SP Wisła, 21 pkt

Gabriela Kłobuch, SP Kiczyce, 21 pkt

Szymon Bryja, SP Rycerka Górna, 21 pkt

Klaudia Mydlarz, SP Rychwałd, 21 pkt

Dagmara Chowaniec, SP Żabnica, 21 pkt

Zuzanna Miękińska, ZSP Lipowa, 21 pkt

Konrad Zieleźnik, ZSP Iłownica, 20 pkt

Dariusz Paluch, SP11 Oświęcim, 19 pkt

Nikola Zbrzeźniak, SP1 Skoczów, 19 pkt

Marta Król, SP1 Cieszyn, 19 pkt

Patrycja Łukosz, SP5 Ustroń, 19 pkt

Mateusz Pasterny, SP Iskrzyczyn, 19 pkt

Milena Pieprzka, SP Dzięgielów, 19 pkt

Jan Probosz, SP1 Jaworzynka, 18 pkt

Marta Budzyńska, SP Leśna, 18 pkt

Damian Felek, SP Mnich, 17 pkt

Dominika Gawęda, ZSP Witkowice, 16 pkt

Łukasz Soblik, ZSP Bąków, 16 pkt

Jakub Szkawron, SP1 Jaworzynka, 15 pkt

Justyna Heczko, SP1 Wisła, 11 pkt