Wyniki etapu rejonowego XXV Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla klas 4-5

  • 3 grudnia 2019, Mateusz Kierczak

28.11.2019 Bielsko-Biała, Żywiec, Ustroń

Do etapu diecezjalnego zakwalifikowali się:

Krzysztof Matula, SP Górki Wielkie, 42 pkt

Helena Łopatka, SP3 Bielsko-Biała, 40 pkt

Jakub Kwiatkowski, SP1 Koniaków, 38 pkt

Ewelina Szarzec, SP1 Koniaków, 38 pkt

Julia Zaleska, SP7 Cieszyn, 38 pkt

Izabela Sikora, ZSP Wieszczęta, 38 pkt

Agnieszka Słota, SP3 Bielsko-Biała, 36 pkt

Sonia Studnicka, SP1 Cieszyn, 36 pkt

Pola Robosz, KSP Cieszyn, 36 pkt

Szymon Jędrzkiewicz, SP Milówka, 36 pkt

Szymon Ignacek, ZSP Hażlach, 35 pkt

Franciszek Małyjurek, SP Istebna, 34 pkt

Maksymilian Rzechowski, SP Górki Wielkie, 34 pkt

Amelia Więzik, SP3 Skoczów, 34 pkt

Wiktoria Gruszka, ZSP Wieszczęta, 32 pkt

Hanna Michałek, SP Istebna, 32 pkt

Luiza Jankowska, KSP Cieszyn, 32 pkt

Krzysztof Dybek, ZSP1 Jeleśnia, 32 pkt

Piotr Szarzec, SP2 Ustroń, 31 pkt

Dawid Pyda, SP Górki Wielkie, 31 pkt

Aleksandra Kostka, SP Pisarzowice, 30 pkt

Bartłomiej Jodłowski, ZSP Kiczyce, 30 pkt

Antoni Bury, SP1 Sól, 30 pkt

Michał Zaleski, SP7 Cieszyn, 30 pkt

Aniela Robosz, KSP Cieszyn, 30 pkt

Amelia Janik, SP Ochaby, 30 pkt

Karolina Myrmus, SP3 Skoczów, 30 pkt

Colleen Hampel, SP22 Bielsko-Biała, 30 pkt

Mikołaj Snadny, SPS Oświęcim, 30 pkt

 

Pozostałe wyniki:

Kinga Worek, SP Milówka, 27 pkt

Artur Biegun, SP1 Cięcina, 27 pkt

Gabriel Kołodziejczyk, SP Kiczyce, 27 pkt

Paskal Wisełka, SP2Ustroń, 26 pkt

Krzysztof Durczok, SP Zebrzydowice, 26 pkt

Amelia Grzonka, SP Zebrzydowice, 25 pkt

Monika Zabłocka, SP8 Skoczów, 25 pkt

Karol Tomas, SP1 Cięcina, 25 pkt

Klaudia Zawada, SP3 Bielsko-Biała, 24 pkt

Maksymilian Olszowski, SP8 Skoczów, 24 pkt

Kinga Szewska, SP1 Cieszyn, 24 pkt

Franciszek Figura, SP Milówka, 24 pkt

Wiktoria Olearczyk, SP2 Pisarzowice, 23 pkt

Maria Skrzypek, SP1 Cięcina, 23 pkt

Michał Mleczko, SP Mnich, 22 pkt

Emilia Rękawek, SP 22 Bielsko-Biała, 22 pkt

Milena Wach, SP Iskrzyczyn, 22 pkt

Natalia Jagoda, SP2 Żywiec, 22 pkt

Judyta Jojko, ZSP Istebna, 21 pkt

Kinga Szymala, ZS Wieszczęta, 21 pkt

Adam Grzywacz, SPS Oświęcim, 20 pkt

Zofia Zamłyńska, SP Pisarzowice, 20 pkt

Patrycja Jasiewicz, ZSP2 Żywiec-Oczków, 20 pkt

Sara Tabor, SP2 Ustroń, 20 pkt

Jakub Ogórek, SP1 Skoczów, 20 pkt

Tomasz Bulandra, SP Kiczyce, 20 pkt

Emilia Glinkowska, SP22 Bielsko-Biała, 19 pkt

Roxana Kostka, SP8 Skoczów, 19 pkt

Dominika Michalik, SP Zebrzydowice, 19 pkt

Szymon Miękiński, ZSP2 Żywiec-Oczków, 19 pkt

Bartosz Wizner, SP2 Czechowice-Dziedzice, 19 pkt

Krzysztof Borawski, SP2 Czechowice-Dziedzice, 19 pkt

Kamila Kajzer, ZSP Zarzecze, 18 pkt

Antonina Rakus, SP3 Skoczów, 18 pkt

Wojciech Pieczka, SP Janowice, 18 pkt

Julia Kuboszek, SP1 Skoczów, 17 pkt

Karol Caputa, SP Żabnica, 17 pkt

Wiktoria Pudełko, SP2 Czechowice-Dziedzice, 17 pkt

Joanna Murawska, SP Janowice, 15 pkt

Mateusz Mleczko, SP Mnich, 15 pkt

Julia Żagiel, SP Kobiernice, 14 pkt

Weronika Zoń, SP2 Żywiec, 13 pkt

Wojciech Śleziona, SP1 Skoczów, 13 pkt

Emily Wojtyła, SP Janowice, 11 pkt

Julia Gąsiorek, SP2 Żywiec, 10 pkt

Anna Zorychta, SP Dzięgielów, 9 pkt

Kornelia Merta, SPS Oświęcim, 8 pkt

Dawid Szatanik, SP Żabnica, 7 pkt

Arkadiusz Tetłak, SP Żabnica, 7 pkt

Oliwia Skark, SP1 Cieszyn, 7 pkt

Lena Płonka, SP Zarzecze, 7 pkt

Jakub Handzlik, ZSP2 Żywiec-Oczków, 5 pkt