Wyniki etapu rejonowego XXV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych

  • 26 listopada 2019, Mateusz Kierczak

Wyniki etapu rejonowego XXV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020
kl. VI-VIII

Bielsko-Biała, 21.11.2019r.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się uczniowie:

1. Adrian Cieślar, ZSP Pogórze, 62 pkt.
2. Martyna Gruszka, ZSP Wieszczęta, 60 pkt.
3. Karolina Smolik, SP Dzięgielów, 59 pkt.
4. Mateusz Zątek, SPSK nr 2 Porąbka, 58 pkt.
5. Hanna Szarek, SPZCBM Bielsko-Biała, 55 pkt.
6. Anna Gruszka, ZSP Wieszczęta, 55 pkt.
7. Mateusz Gajda, SP Górki Wielkie, 54 pkt.
8. Klara Klon, SP Górki Wielkie , 52 pkt.
9. Barbara Małecka, SPZCBM Bielsko-Biała, 51 pkt.
10. Mikołaj Sorkowicz, SP2 Brenna, 51 pkt.
11. Bartosz Wąsik, SP6 Czechowice-Dziedzice, 50 pkt.
12. Barbara Wolna, SP 1 Cięcina, 50 pkt.

Pozostałe wyniki:
Joanna Sztuła, SP Kończyce Małe, 47 pkt.
Karol Śleziak, SP Milówka, 46 pkt.
Kordian Soszka, SP 2 Ligota-Miliardowice, 46 pkt.
Julia Zielińska, SPZCBM Bielsko-Biała, 44 pkt.
Filip Szpara, SP 6 Czechowice-Dziedzice, 44 pkt.
Jakub Kuczera, SP 6 Cieszyn, 44 pkt.
Joanna Sroczyńska, SP 8 Skoczów, 42 pkt.
Katarzyna Madzia, ZSP Kiczyce, 42 pkt.
Zofia Motyka, SP Żabnica, 42 pkt.
Tomasz Śleziak, SP Milówka, 42 pkt.
Patryk Lipa, SP 4 Cieszyn, 42 pkt.
Maria Brzezińska, SP 1 Cieszyn, 41 pkt.
Radosław Waloszek, ZSP Pietrzykowice, 41 pkt.
Kamil Dzióbek, SP 1 Cięcina, 41 pkt.
Emilia Hałka, SP 2 Międzybrodzie Bialskie, 40 pkt.
Paulina Tercka, SP Zebrzydowice, 39 pkt.
Aleksandra Bury, SP 8 Skoczów, 39 pkt.
Artur Dorożko, ZSP Witkowice, 39 pkt.
Zuzanna Kowalska, SP Dębowiec, 39 pkt.
Hubert Kuchejda, SP 3 Cięcina, 38 pkt.
Agnieszka Zgondek, SP Ustroń, 38 pkt.
Miłosz Macura, SP 5 Ustroń-Lipowiec, 37 pkt.
Marcin Feren, SP 1 Jeleśnia, 37 pkt.
Anna Przybyła, SP 6 Czechowice-Dziedzice, 36 pkt.
Mateusz Myrmus, SP 3 Skoczów, 36 pkt.
Paulina Sikora, NSP Pisarzowice, 36 pkt.
Oliver Strycki, SP Wisła, 35 pkt.
Maja Kalita, SP 3 Skoczów, 35 pkt.
Martyna Wilman, ZSP Pietrzykowice, 34 pkt.
Paweł Kłaput, SSP KTK Bielsko-Biała, 34 pkt.
Tomach Wach, SP Iskrzyczyn, 34 pkt.
Julia Zacny, SP Kobiernice, 34 pkt.
Nadia Żarow, SSP KTK Bielsko-Biała, 33 pkt.
Iga Skark, SP 1 Cieszyn, 32 pkt.
Anna Howaniec, ZSP Pietrzykowice, 32 pkt.
Adriana Glombitza, ZSP Wieszczęta, 31 pkt.
Emilia Piwowar, SP 5 Ustroń, 30 pkt.
Mateusz Stwora, SP 2 Międzybrodzie Bialskie, 30 pkt.
Wiktoria Hanzel, SP Dzięgielów, 30 pkt.
Jakub Portasiński, ZSP Janowice, 30 pkt.
Iga Grabowska, SSP KTK Bielsko-Biała, 30 pkt.
Milena Pieprzka, SP Dzięgielów, 29 pkt.
Eliza Sordyl, SP Bulowice, 29 pkt.
Sara Bielecka, ZSP Bulowice, 29 pkt.
Konrad Kraszewski, KSP Cieszyn, 29 pkt.
Karolina Gwizdała, SP Kończyce Małe, 29 pkt.
Liliana Arsenicz, SP 1 Wisła, 28 pkt.
Martyna Jordanek, ZSP Janowice, 28 pkt.
Nadia Heller, SP 8 Skoczów, 28 pkt.
Jakub Borgieł, SP Pisarzowice, 27 pkt.
Karolina Pączek, SP Międzybrodzie Bialskie, 27 pkt.
Karina Sikora, NSP Kozy, 26 pkt.
Sabina Kręcichwost, SP Rycerka Górna, 26 pkt.
Przemysław Bonalski, SP 2 Czechowice-Dziedzice, 26 pkt.
Gabriela Florczak, SP Międzybrodzie Bialskie, 25 pkt.
Tytus Trembała, SP Pisarzowice, 25 pkt.
Julia Heczko, SP 3 Skoczów, 25 pkt.
Katarzyna Broda, ZSP Pogórze, 25 pkt.
Kamila Dróżdż, SP Rycerka Górna, 24 pkt.
Justyna Florek, SP 6 Cieszyn, 23 pkt.
Maja Piznal, SP Kobiernice, 23 pkt.
Mateusz Rybarski, SP Pisarzowice, 22 pkt.
Karolina Szczypka, SP 6 Cieszyn, 22 pkt.
Szymon Gawęda, ZSP Witkowice, 22 pkt.
Małgorzata Gwizdała, SP Kończyce Małe, 21 pkt.
Jan Hulbój, SP 1 Jeleśnia, 21 pkt.
Marta Brzezicka, SP Międzybrodzie Bialskie, 21 pkt.
Maksymilian Kupczak, SP Żabnica, 20 pkt.
Wawrzyniec Lipa, SP 1 Cieszyn, 20 pkt.
Julia Góra, SP Jeleśnia, 19 pkt.
Iga Potasińska, ZSP Janowice, 19 pkt.
Zuzanna Bednarz, SP Rycerka Górna, 19 pkt.
Łukasz Kozioł, SP Żywiec-Oczków, 19 pkt.
Gabriela Kłobuch, ZSP Kiczyce, 17 pkt.
Klaudia Łyczko, SP Kobiernice, 16 pkt.
Michał Małyjurek, SP 2 Ustroń, 15 pkt.
Emilia Wolna, SP Żabnica, 14 pkt.
Justyna Heczko, SP 1 Wisła, 14 pkt.
Weronika Chrapek, SP 5 Ustroń, 14 pkt.
Hanna Jaworska, SP 2 Ustroń, 13 pkt.
Aleksandra Ciućka, ZSP 2 Żywiec-Oczków, 10 pkt.
Piotr Kojma, ZSP Kiczyce, 9 pkt.