Drachma zaprasza na języki

• 29 marca 2019, Robert Karp

Młodość, miłość, wspólnota! To najważniejsze wartości, które będą towarzyszyć najnowszemu projektowi bielskiej fundacji Drachma! Już teraz zapraszamy wszystkich młodych ciałem i duchem ludzi do uczestnictwa w super aktywnym Końcu wakacji na … języku. Ta nazwa nie pojawiła się znikąd. Program jest skoncentrowany na pozytywnym, ciekawym i rozwijającym planie zajęć na każdy dzień. Przygotowaliśmy dla Was wiele super atrakcji! Wakacje wcale nie muszą być nudne!

Mamy dla Was propozycję na ostatni tydzień letnich wakacji w tym roku! Na dobry początek tygodniowy super kurs – przypominajka: język angielski z native speakerami prosto z USA! Tego jeszcze nie było! Przez 7 dni będziesz uczestniczyć w niebanalnym kursie językowym na bazie materiałów Kursu Alfa! Nie znasz Alfy? Nie szkodzi! Wszystkiego dowiesz się na miejscu! Mało? Będzie więcej! W programie będą także warsztaty super Baristy, warsztaty ceramiki, zumba i inne! Będziemy tworzyć  super ekipę, zwiedzać miasto, chodzić po górach… Będziemy wspólnie projektować każdy dzień tak, by spędzić go w atmosferze radości, przyjaźni, twórczości. Każdego dnia będziemy rozmawiać w języku angielskim, szukając w tym języku odpowiedzi na pytania o Boga, naszą wiarę, wspólnotę Kościoła, naszą przyjaźń z Jezusem.

Mocny finał!

Finałem będą trzydniowe warsztaty gospel! Szczególne w tym roku, ponieważ spotkamy się na warsztatach po raz dziesiąty! Jubileusz zatem zapowiada się hucznie i bardzo śpiewająco! Będą z nami instruktorzy śpiewu z USA i Polski! To będzie świetny czas uwielbiania Boga śpiewem i wszystkim, co mamy w sobie dobrego. Gorącym finałem będzie wieczorny koncert podsumowujący 3 dni naszej wokalnej pracy.

Co, gdzie, kiedy?

Widzimy się w Ustroniu w ostatnim tygodniu wakacyjnego sierpnia. Gościć nas będzie parafia pw. św. Klemensa. Urokliwe miejsce, które zgromadzi nas, młodych na 2 piękne tygodnie! Na miejscu noclegi, posiłki i wszelkie warsztaty, a także góry i Wisła na wyciągnięcie ręki. Oczywiście sercem tego miejsca jest urokliwy kościółek, który będzie nas gromadzić na modlitwie i rozważaniu słowa Bożego. Tuż za ścianą parafialna kawiarenka Pod zielonym rowerem, gdzie odbędzie się kurs baristy, i gdzie będziemy spędzać leniwe popołudnia przy aromatycznej kawie!

Projekt będzie zatem obfitował w wiele atrakcji, wspólnych działań, zawiązanych przyjaźni i ogromu radości!

Serdecznie zapraszamy!

Ilość miejsc ograniczona.

Wszelkie informacje, zapisy, pytania:  http://drachma.org.pl/projekt/koniec-wakacji-na-jezyku/

na stronie fundacji oraz pod numerem: 516 892 477