Ducha Masz? Chcesz? Miasteczko Modlitewne 2018

  • 4 lipca 2018, Mateusz Kierczak

Trwają zapisy na jedną z największych modlitewnych inicjatyw Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, jaką jest Miasteczko Modlitewne, organizowane przy Sanktuarium Błogosławionej Karoliny!

Tegorocznemu ogólnopolskiemu spotkaniu towarzyszy hasło “Ducha masz? Chcesz?”, które ma na celu zapoznanie uczestników i uświadomienie im, na czym polega działanie siedmiu darów Ducha Świętego i jak z nich korzystać. W ciągu 7 dni trwania rekolekcji młodzież skorzysta z wielu atrakcji i wydarzeń. Będą to: dyskusje, spotkania w grupach, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, czuwania modlitewne, koncerty zespołów, zabawy prowadzone przez wodzirejów. Młodzież nie tylko będzie uczestniczyć, ale przede wszystkim tworzyć klimat spotkania, poprzez pobyt w miasteczku namiotowym, przygotowywanie wspólnych posiłków, działania i życia we wspólnocie.

Podobnie jak w ubiegłym roku, uczestnicy nocować będą w namiotach, rozłożonych na terenie przy Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie bądź w szkole.

Miasteczko Modlitewne odbędzie się w terminie 27 lipca – 2 sierpnia 2018 roku.

Koszt tegorocznego spotkania wynosi 180 zł od osoby.

Zapis jest ważny po wpłacie zaliczki w wysokości min. 50 zł.

Zapisy na Miasteczko Modlitewne trwają do 20 lipca.

Aby zgłosić uczestnictwo (grupy zorganizowanie jak i pojedyncze osoby) należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej Miasteczka Modlitewnego: http://tnij.at/273004

Serdecznie zapraszamy!