Finały Bosko Cup (zapowiedź)

  • 12 stycznia 2018, Robert Karp

W listopadzie i grudniu poprzedniego roku rozegrane eliminacje w Pogórzu, Łodygowicach i Bielsku Białej pozwoliły wyłonić 9 najlepszych drużyn, które w dniach 27-28 stycznia br. roku rozegrają X halowe finały Turnieju Bosko Cup na hali sportowej ZS im. Armii Krajowej w Bielsku Białej (os. Beskidzkie).

Zespoły z Rajczy, Łodygowic, Bystrej Krakowskiej, Radziechów, Kończyc Małych, Goleszowa, Pogórza, Hałcnowa i Wapienicy powalczą o miano najlepszej drużyny diecezji bielsko-żywieckiej w halowych rozgrywkach, walcząc jednocześnie o przepustkę, by reprezentować naszą diecezję na Mistrzostwach Polski, które zawsze są rozgrywane w dniach 1-2 maja. Mistrzowskiego tytułu broni zespół z Rajczy, który nieprzerwanie od 2014 roku zajmuje w halowych finałach pierwsze miejsce. Czy uda się zdobyć piąte mistrzostwo? Czas pokaże; ale pozostałe zespoły łatwo nie oddadzą zwycięstw. Sportowo są wyrównane i każdy z nich z szansami na najwyższy stopień podium.

Plan finałów i więcej informacji na temat rozgrywek znajduje się na stronie internetowej: www.boskocup.pl

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony internetowej, śledzenia wydarzeń na facebooku, jak również zapraszamy w imieniu organizatorów Stowarzyszenia Persette do przybycia na halę sportową w Bielsku Białej w ostatni weekend stycznia.