Laureaci XXI Przeglądu Pieśni Patriotycznej w Szczyrku – konkurs online

  • 6 listopada 2020, Robert Karp

Znani są już laureaci XXI Przeglądu Pieśni Patriotycznej w Szczyrku, który w tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną, odbywał się w formie online.

Jury po przesłuchaniu 45 otrzymanych prezentacji video wyłoniło 12 najlepszych. Dotychczas w konkursie startowały tylko dzieci i młodzież ze Szczyrku, natomiast w tym roku organizatorzy otrzymali konkursowe nagrania od osób z całej Polski.

12 najlepszych wykonawców można zobaczyć i posłuchać w najświeższym poście Szczyrkowskiego Centrum Kultury na Facebooku www.facebook.com/SzczyrkowskieCentrumKultury

Od środy 12 laureatów ubiega się o Nagrodę Publiczności w konkursie “lajkowym”. Oddawać “lajki” pod filmikami z prezentacjami można do 13 listopada br. do godz. 12:00.

Prezentacja z największą ilością polubień otrzyma dodatkową Nagrodę Publiczności, a wszyscy Laureaci nagrody i pamiątkowe dyplomy. Natomiast wszystkie osoby, które przesłały prezentacje video, otrzymają dyplomy uczestnictwa i upominki.

Szczegóły konkursu:

https://szczyrk.pl/pazdzierniklistopad-2020-xxi-przeglad-piesni-patriotycznej-im-malgorzaty-papiurek-2020-online,new,m1,39.html,4764