Powierz festiwalowiczom swoje intencje!

  • 17 maja 2018, Robert Karp

Na Festiwalu Życia w Kokotku, który odbywać się będzie od 2 do 7 lipca, rozstawiony będzie Namiot Spotkania. Pod nim przez 7 dni festiwalu, całodobowo trwała będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Już dzisiaj możecie powierzyć festiwalowiczom swoje intencje.

Każdy na festiwal przyjedzie z własnymi oczekiwaniami, problemami i intencjami. Jednak wiemy, że kto daje, ten otrzymuje. Dlatego wychodzimy z inicjatywą modlitewną! Każda intencja wpisana w komentarzu pod postem na stronie festiwalowej będzie „omadlana” w Namiocie Spotkania. Wszystkie zgłoszone intencje znajdą się na karteczkach, które przy wejściu do namiotu będzie można pobrać. 2000 uczestników, 7 dni festiwalu – zatroszczmy się, żeby nie brakło intencji!

Wydarzenie organizują Misjonarze Oblaci MN, Archidiecezja Katowicka, Archidiecezja Częstochowska, Diecezja Gliwicka, Diecezja Bielsko-Żywiecka i Diecezja Sosnowiecka, a patronatem honorowym festiwal objęli także dodatkowo Wojewoda Śląski i Marszałek Województwa Śląskiego. Festiwal wspierają media i darczyńcy.

W trakcie Festiwalu Życia prowadzone będą relacje na oficjalnej stronie internetowej (www.festiwalzycia.pl) i na kanałach społecznościowych.