Raper Arkadio w Bielsku-Białej – zaproszenie

  • 14 grudnia 2018, Robert Karp

Raper Arkadio spotka się z uczniami szkół w Bielsku- Białej. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 17 grudnia, w auli Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja.

Nowosądecki raper Arkadio spotyka się z młodzieżą z całej Polski w ramach projektu “Rób to co kochasz”, realizowanego dzięki Fundacji LUCE z Bielska-Białej i wsparciu finansowemu Ministerstwa Sprawiedliwości. Główna cześć tego spotkania to wskazówki dla młodzieży co zrobić i jakie decyzje podejmować, aby być szczęśliwym i robić to, co się kocha. Wydarzenie uatrakcyjniają utwory wykonywane na żywo; szczególnie Freestyle (improwizowany hip-hop) przyciąga uwagę młodzieży.
Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniach, które odbędą się w auli Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja (ul. A. Frycza Modrzejewskiego 12) oraz w briefingu prasowym. Poniżej szczegółowy harmonogram tego dnia.
Pierwsze spotkanie Arkadio z młodzieżą rozpocznie się o godz. 8:30
O 9:45 odbędzie się briefing prasowy
Drugie spotkanie z młodzieżą rozpocznie się o godzinie 10:30
Najważniejsze informacje dot. spotkań:
Dzięki Fundacji LUCE z Bielska-Białej i wsparciu finansowemu Ministerstwa Sprawiedliwości Arkadio realizuje projekt “Rób to co kochasz”. To seria spotkań z młodzieżą na terenie całej Polski, których celem jest przeciwdziałanie przyczynom przestępstw wśród młodzieży. Seria spotkań “Rób to co kochasz” ma bardzo konkretne założenia i cele do zrealizowania:
    • Zwiększenie świadomości dotyczącej mocnych stron, talentów, pasji i predyspozycji zawodowych u uczniów.
    • Zwiększanie świadomości dotyczącej negatywnych skutków działania substancji psychoaktywnych.
    • Zwiększenie świadomości wagi więzi rodzinnych i wpływu środowiska na rozwój i poczucie szczęścia człowieka.
    • Zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu czasu pracy nad swoimi talentami, pasjami i predyspozycjami na osiąganie sukcesu w danej dziedzinie.