Światowy Dzień Młodzieży na szczeblu diecezjalnym – zaproszenie

• 9 kwietnia 2019, Robert Karp

Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej (14 kwietnia br.) to dzień obchodu Światowych Dni Młodzieży na szczeblu diecezjalnym. Rozpoczęcie liturgii o godzinie 13:30 przy kościele Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej, skąd wyruszy procesja z palmami do kościoła katedralnego św. Mikołaja, gdzie pod przewodnictwem Księdza Biskupa Romana Pindla sprawowana będzie Eucharystia. Po skończonych uroczystościach wszystkich zapraszamy na tradycyjną grochówkę przed Katedrą.

Prosimy wszystkich młodych o przywiezienie gałązek palmowych.

Zapraszamy przedstawicieli młodzieży z wszystkich parafii i wspólnot młodzieżowych naszej diecezji. Bardzo prosimy, aby każda wspólnota była reprezentowana.

W sposób szczególny zapraszamy wszystkich Animatorów Parafialnych, którzy ukończyli I edycję Szkoły Animatora. Otrzymają oni błogosławieństwo na czas swojej posługi we wspólnotach parafialnych. Zapraszamy również wszystkich, którzy 11 maja rozpoczną kolejną edycję Szkoły Animatora. Bardzo prosimy, aby Animatorzy przyjmujący błogosławieństwo zgromadzili się przy Krzyżu Misyjnym na placu kościoła Trójcy Przenajświętszej.

Ks. Piotr Hoffmann

Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży