VII Gala Piłkarska Bosko Cup

  • 4 października 2017, Robert Karp

VII Gala Piłkarska zakończyła IX sezon 2016/2017. Teatr Elektryczny w Skoczowie był miejscem tego wyjątkowego spotkania „rodziny Bosko Cup”. Pojawili się nominowani zawodnicy i opiekunowie, zawodnicy drużyn, które walczyły o trofea w kończącym się sezonie oraz wielu zaproszonych gości.

Największą sympatię wśród internautów zyskał Przemysław Pilorz (Kończyce Małe), wygrywając plebiscyt w kategorii . Wyprzedził Adama Mydlarza (Inwałd) i Ryszarda Iwanka (Rajcza). W głównym plebiscycie na „Opiekuna Roku 2017” kolejność była następująca: Ryszard Iwanek, Przemek Pilorz i Adam Mydlarz.

W kategorii „Piłkarz Roku 2017”, według Internautów, klasyfikacja przedstawiała się następująco: Daniel Iwanek, Emilian Jurzak, Paweł Szostek, Konrad Mydlarz i Mikołaj Sadzikowski

W głównym plebiscycie na „Piłkarza Roku 2017”, zwyciężył Mikołaj Sadzikowski. Nagrodę w imieniu Mikołaja odebrał opiekun zespołu z Rajczy, Ryszard Iwanek. Wyprzedził Emiliana Jurzaka i Daniela Iwanka

Organizatorzy tradycyjnie uhonorowali tych, co wspierają Bosko Cup tytułem „Ambasador”. W tym roku takie wyróżnienie powędrowało do firmy Martes Sport z Bielska-Białej, która wciąż wspiera organizację rozgrywek.

Całą galę uświetniły występy zespołu Ahawa w składzie: Ewelina Knopek, Klaudia Kowalska, Michał Malinowski oraz Weronika Kusy ze Skoczowa.

Cała relacja na stronie Bosko Cup.

Tymczasem ruszyły już zgłoszenia do nowego turnieju halowego. Zapisy do 17 października. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.