Zaproszenie na Liturgiczny MeetUp

  • 7 maja 2026, Robert Karp

Duszpasterstwo Służby Liturgicznej organizuje „Liturgiczny MeetUp” – spotkanie wspólnot ministranckich z całej diecezji. To niezwykłe wydarzenie będzie okazją do podsumowania roku formacyjnego dla naszych ministrantów. To świetna okazja na wspólne spędzenie czasu z chłopakami dla których przygotowaliśmy sporo atrakcji.

· Termin: SOBOTA 23.05.2026 godziny: 11.00 – 15.30

· Miejsce: Parafia NSPJ w Bielsku-Białej

W programie:

· Eucharystia – przewodniczy i słowo wygłosi ks. Marek Studenski, wikariusz generalny diecezji bielsko-żywieckiej

· Spotkanie z Gościem Specjalnym!

· Gala rozdania nagród dla najlepszych ministrantów

Kandydatów zgłasza ks. opiekun LSO w parafii /do 18 maja/ przez maila lso.bielsko@gmail.com – podając imię i nazwisko, klasę lub wiek, opis i uzasadnienie zgłoszenia kandydata. Można zgłosić maksymalnie 3 kandydatów z parafii. Każdy zgłoszony Ministrant otrzyma pamiątkowy Dyplom Ministranta Roku Formacyjnego 2025/2026 oraz drobny upominek.

· Przysmaki z grilla, słodki bufet, popcorn i wata cukrowa

· Dmuchańce,

· Elektroniczny painball

Koszt: 20 zł od osoby. Zgłoszenia na lsodbz.com do 18 maja. Serdecznie zapraszamy do udziału całe parafialne wspólnoty. Dla najliczniejszej grupy nagroda specjalna!

ks. Przemysław Gawlas,
ks. Jakub Kuliński
Duszpasterze Służby Liturgicznej