Zembrzyce: bal karnawałowy katolickich singli (zapowiedź)

  • 30 grudnia 2017, Robert Karp

Msza św. w intencji znalezienia dobrego męża lub żony, modlitwa uwielbieniowa, bal karnawałowy, konkurs na najlepszy strój karnawałowy, speed dating i inne atrakcje złożą się na karnawałowe spotkanie katolickich singli, które zaplanowano na 20 stycznia przyszłego roku w ośrodku rekolekcyjnym „Totus Tuus” w Zembrzycach koło Wadowic. Organizatorzy kolejnego przedsięwzięcia, adresowanego do katolickich singli, którzy szukają swojej drugiej połowy, przypominają, że warunkiem uczestnictwa jest możliwość przyjęcia sakramentu małżeństwa.

„Tradycyjnie rozpoczniemy Mszą św. w intencji spotkania dobrego współmałżonka, po Eucharystii wspólne uwielbienie. W dalszej części zapraszamy na mega imprezę karnawałową z mnóstwem niespodzianek. Zapewniamy gorącą atmosferę, niezapomniany wieczór i wspaniałą zabawę. Bal maskowy singli na długo zapadnie Wam w pamięci” – zachęcają organizatorzy „Balu Karnawałowego Katolickich Singli” w Zembrzycach

Imprezę w ośrodku rekolekcyjnym poprowadzi Event4Life Anna Marek –licencjonowana wodzirejka, konferansjerka, animatorka i tłumaczka.

Zapisy drogą e-mailową do 5 stycznia na katoliccysingle@gmail.com Informacje –Wiola 511 300 179. Szczegóły –na stronie https://www.facebook.com/events/305088309974983/

W lipcu br. katoliccy single spotkali się na górskiej wyprawie na papieski Groń w Beskidzie Małym. Pod koniec września br. single modlili się i biesiadowali w Ślemieniu na Żywiecczyźnie. Dotychczasowe spotkania zaowocowały już pierwszymi zaręczynami.