Dzień skupienia dla kobiet

• 27 kwietnia 2018, Robert Karp

Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety, które pragną spędzić czas z Bogiem i z samą sobą, aby odkrywać swoje piękno i niepowtarzalność w zamyśle Stwórcy, na Dzień Skupienia, który odbędzie się 12.05.2018 roku w parafii pw. św. Pawła Apostoła w Bielsku-Białej (ul. św. Pawła 2, osiedle Polskich Skrzydeł).

Inspiracją w odkrywaniu piękna wewnętrznego i zewnętrznego będzie dla nas Maryja – najpiękniejsza z Niewiast. Dlatego mamy dla Was wersję rozszerzoną Dnia Skupienia (dla chętnych), w której podejmiemy też temat wyrażania piękna na zewnątrz strojem i makijażem.

Można zapisać się na część pierwszą lub na całość. Koszt udziału to 10 zł (za udział w pierwszej części) lub 30 zł (za udział w całości)  – kwota przeznaczona jest na cele organizacyjne tego wydarzenia.

Panie, chętne do wzięcia udziału w Dniu Skupienia, prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia e-mailem na adres: zgloszenia.jedyna@gmail.com albo pod nr telefonu: 662513838 lub 518625378  do dnia 10.05.2018 roku.

W kościele znajduje się kącik dla matki z dzieckiem, gdzie można przebrać lub nakarmić maleństwo, gdyby któraś pani chciała wziąć udział w Dniu Skupienia z malutkim dzieckiem.

Plan Dnia Skupienia dla Kobiet cz. I:

8.45     Rejestracja uczestniczek

9.00     Rozpoczęcie i  konferencja,

10.00  Spotkanie w grupach

10.45   Adoracja Najświętszego Sakramentu

11.15   Eucharystia

12.15   Kawiarenka

Dla chętnych cz. II:

13.30   Podstawy makijażu

14.30   Typ sylwetki i dobór ubrań

15.30 Wymiany ubrań i dodatków

16.00 Zakończenie

Na czas konferencji o makijażu jedna z uczestniczek stanie się modelką

Wymiana ubrań – zasady:

1. Przyniesione ubrania muszą być czyste i niezniszczone.
  2. Wymieniamy się, nie sprzedajemy.
  3. Możesz wybrać tyle ubrań ile chcesz, ale pamiętaj też o innych.
  4. Przyniesionych ubrań nie musisz zabierać z powrotem do domu – przekażemy je potrzebującym kobietom.

Więcej na: www.stworzenidozycia.pl/ta-jedyna/ oraz na Faceooku: Ta Jedyna https://www.facebook.com/tajedynawsercuPana/

Natalia, Sylwia i Jadzia – Jedyne w sercu Pana