Dzień Skupienia dla osób po stracie bliskich

  • 28 maja 2026, Administrator

W poniedziałek, 8 czerwca 2026 roku, w katedrze św. Mikołaja w Bielsku-Białej odbędzie się po raz czwarty Dzień Skupienia dla osób po stracie bliskich. Zapraszamy każdego, kogo dotknęło doświadczenie żałoby – niezależnie od tego, jak dawno odeszła ukochana osoba.
Będzie to czas modlitwy, refleksji oraz duchowego wsparcia w przeżywaniu trudnych emocji, jakie niesie strata.