I Marsz dla Życia i Rodziny w Żywcu – zaproszenie

  • 18 maja 2017, Robert Karp

W dniu 11 czerwca br. pragniemy zaprosić wszystkich chętnych, a szczególnie rodziny z dziećmi na Pierwszy Marsz dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się o godzinie 12.00 na żywieckim Rynku.

Głównym przesłaniem marszu jest pokazanie wszystkim, że jesteśmy za rodziną, a nie przeciw komukolwiek. Mówiąc za rodziną, mamy na myśli model rodziny chrześcijańskiej – mama, tata oraz ich pociechy. Pragniemy, aby ta impreza była radosnym spędzeniem czasu – wspólnie, razem.

Od 12.00 rozpoczynamy część artystyczną oraz pragniemy zapoznać wszystkich uczestników z przesłaniem i regulaminem marszu. O godzinie 13.00 wychodzimy wraz z kolumną z rynku. Po przejściu ulicą Piłsudskiego w kierunku ulicy Sporyskiej, następnie wzdłuż rzeki Koszarawa, docieramy do Amfiteatru pod Grojcem, gdzie o godzinie 14.00 rozpocznie się Eucharystia pod przewodnictwem biskupa Piotra Gregera. Po liturgii zapraszamy wszystkich na piknik rodzinny z wieloma atrakcjami dla najmłodszych, pieczeniem kiełbasy oraz koncertem zespołu muzyki chrześcijańskiej „Dzień Dobry”. Zakończenie przewidujemy na ok. godz. 19.00.

Zapraszamy wszystkich

Daj Świadectwo – CZAS NA RODZINĘ.

Wspólnoty Żywieckie.