Jak poprawić relacje z Bogiem i bliźnim?

  • 8 grudnia 2020, Robert Karp

Dla tych, którzy jeszcze nie zaczęli przygotowywać się do tych wyjątkowych dni lub chcieliby skupić swoje przygotowania na relacji z Bogiem i drugim człowiekiem mamy dwie bardzo dobre propozycje.

Wyzwanie adwentowe z Nową Przystanią – codzienne krótki filmik z zadaniami  na każdy dzień. Zadania są przygotowane w taki sposób, aby każdy mógł usiąść do stołu Wigilijnego z przygotowanym sercem na przyjście Jezusa, ale także ze spokojem, że wszystko to, co najważniejsze gotowe, oraz z lepszymi relacjami w swoim domu.

Wyzwanie prowadzi Marta Tomala – trener i coach, twórca projektu Nowa Przystań. Marta współpracuje z Duszpasterstwem Rodzin prowadząc warsztaty dobrej komunikacji dla małżeństw oraz warsztaty z wystąpień publicznych. Jej marzeniem jest to, aby każdy chrześcijanin odkrył to, do czego powołuje go Bóg i zaczął żyć w pełni. Razem z mężem Mariuszem i córkami należą do wspólnoty Miłość i Łaska Chrystusa w Bielsku-Białej.

https://www.youtube.com/watch?v=QVuIXpbxU6M

Kalendarz adwentowy dla par – to propozycja dla tych, którzy chcą skupić się na relacji z mężem, żoną, narzeczonym czy narzeczoną. Codzienne zadania, które ku zaskoczeniu wykonuje się samemu, mają jeden cel – zbliżyć Cię do drugiej osoby. Kalendarz przygotowała Małgosia Rybak – autorka książki “Wygrane małżeństwo. Jak ochronić miłość?”, twórczyni bloga, trener i coach, prowadzi warsztaty dla mam.