Rusza Szkoła dla Rodziców

• 3 września 2019, Robert Karp

Szkoła dla Rodziców ma na celu zwiększenie umiejętności wychowawczych, kształtowanie prawidłowych postaw rodzicielskich oraz wzmacnianie umiejętności komunikowania się z dziećmi.

Zapraszamy w niedzielę, 8 września 2019 r,, na kolejne spotkanie DRWaLA (Duszpasterstwa Rodzin Wielodzietnych i Licznych) w Hałcnowie. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 12.15. Potem zupa, kawa, ciasta w domu parafialnym.

We wrześniu zaczynamy cykl zajęć z pedagog Jagodą Nowak pod tytułem: “Szkoła dla rodziców – efektywne warsztaty o emocjach, granicach, nagradzaniu i komunikacji z naszymi dziećmi”.

Tematy będą podejmowane przez 9 kolejnych spotkań odbywających się w pierwsze niedziele. Każde spotkanie będzie samodzielną całością, nie ma więc konieczności uczestniczenia we wszystkich zajęciach przez cały rok. Czas jednych warsztatów to ok. 2 godziny .

Na spotkaniach zapewniamy gorący posiłek dla wszystkich uczestników oraz diakonię opiekuńczą dla dzieci. Mile widziane ciasto na spotkanie. Zakończymy tradycyjnie wspólną modlitwą około godziny 15:00.

Natomiast w poniedziałki wieczorem od 9 września rozpoczną się zajęcia Szkoły dla Rodziców organizowane przy klasztorze Ojców Dominikanów w Ustroniu. Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o godz. 18.00 w świetlicy. Na zajęcia zapraszamy przede wszystkim obojga rodziców. W zajęciach może jednak uczestniczyć również tylko jeden z rodziców.

Zapisy i szczegółowe informacje poprzez stronę internetową dominikanów w Ustroniu lub w zakrystii kościoła.

Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Cezary Jenta OP

ul Dominikańska 14