Szkolenia z Metody Owulacji Billingsa

  • 18 maja 2017, Robert Karp

Szkolenia w zakresie Metody Owulacji Billingsa odbędą się 20 maja br. w Bielsku-Białej. TOR w Katowicach zaprasza na szkolenie podstawowe w zakresie naturalnego rozpoznawania płodności. Przedmiotem szkolenia będzie zapoznanie się z Metodą Owulacji Billingsa (MOB)

Szkolenie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych poznaniem „języka ciała” w obszarze płodności mężczyzny i kobiety. Zapraszamy zwłaszcza osoby zainteresowane zrozumieniem własnej kobiecości i męskości ze szczególnym uwzględnieniem fizjologii prokreacji. Ta wiedza stwarza szanse na odpowiedzialne przeżywanie własnej seksualności oraz własnego macierzyństwa i ojcostwa. Stwarza także nieocenioną możliwość budowania dojrzałego związku małżeńskiego w oparciu o szacunek, wolność i odpowiedzialność za powoływanie do życia dzieci. MOB dostarcza także wiedzy niezbędnej do zrozumienia funkcjonowania własnego organizmu w obszarze zdrowia prokreacyjnego.

Szkolenie podstawowe składa się z 2 spotkań. Pierwsze spotkanie szkoleniowe rozpocznie się w dniu 20 maja br.o godz. 10:00 w Bielsku Białej przy ul. Moniuszki 3 i trwać będzie około 3 godzin.

Samo szkolenie jest bezpłatne.

W trakcie szkolenia uczestnicy będą mieć okazję nabycia materiałów szkoleniowych w postaci drukowanej i audiowizualnej, których koszt mieści się w granicach od 50 do 90 złotych. Przewidywana jest przerwa na kawę lub herbatę.

Zgłoszenia przyjmuje: Kazimierz Trojan (certyfikowany nauczyciel MOB)

Internetowo można się zgłaszać pod adresem: biuro@metodabillingsa.pl

Po 2 lub 3 miesiącach odbędzie się drugie spotkanie szkoleniowe (też ok. 3 godz.) zakończone egzaminem sprawdzającym poprawność zrozumienia reguł MOB i warunków ich stosowania.