Tytanowi sakramentalni

• 9 października 2018, Robert Karp

W niedzielę, 7 października, w Domu Parafialnym w Hałcnowie rozpoczęła się ponad czterogodzinna małżeńska przygoda pod hasłem: „Tytanowe małżeństwa. Sakramentalni nie do zdarcia”. Wzięło w niej udział około 30 par małżeńskich.

Na spotkanie złożyły się: część konferencyjna, bogata w żywiołowo przekazane inspirujące informacje dla małżonków pragnących trwałego małżeństwa oraz część rekreacyjna, podczas której przy akompaniamencie „Grajków z krwi i kości” była możliwość skosztowania swojskiego posiłku: bochenków domowego chleba, sera koziego w różnych odmianach, ekologicznych pomidorów, ogórków (również kiszonych). Było też domowe ciastko

Zdaniem organizatorów, spotkania z cyklu „Tytanowe małżeństwa…” będą się rozwijać i w 2019 r. odbędą się kolejne sesje o innej tematyce.

Dla tych, którzy nie zdążyli się zapisać na spotkanie w październiku, dobrą wiadomością jest, iż w lutym odbędzie się jeszcze raz ta sama sesja.