Wspólnota Świętej Rodziny – zaproszenie

• 24 stycznia 2019, Robert Karp

Diecezjalne duszpasterstwo rodzin zaprasza na wspólne spotkanie. W najbliższą niedzielę, 27 stycznia 2019 r., odbędzie się spotkanie rodzin w Bielsku-Białej w ramach Wspólnoty Świętej Rodziny.

Rozpoczęcie o godz.16.00 w szkole Zgromadzenia Córek Bożej Miłości w Bielsku-Białej (wjazd od ul. Żywieckiej).

W programie m.in.: Msza św., konferencja dla małżonków ks. Rafała Chruślińskiego oraz godzina małżeńska (czas na rozmowę małżonków we dwoje). Dzieci w czasie konferencji i godziny małżeńskiej mają zapewnioną opiekę oraz swoją formację w grupach wiekowych.

Zakończenie spotkania około godziny 20.00

Szczegóły na stronie: wspolnota.rodzina.bielsko.pl

Od 1999 roku w Polsce zaczęły powstawać Ogniska Świętej Rodziny – wspólnoty rodzin, gromadzące się na chwałę Świętej Rodziny. Są to miejsca, w których spotykają się wspólnie małżonkowie, młodzież i dzieci, aby poprzez więź ze Świętą Rodziną odkrywać miłość Boga i Jego dary, by „odrzucając troski doczesne” stawać się światłem dla świata i zaczynem świętości.

Od listopada 2018 roku Wspólnota zaprasza małżeństwa i rodziny na spotkania w Bielsku-Białej, które odbywają się przy Domu Zakonnym Córek Bożej Miłości przy ul. Żywieckiej 20.