Zaproszenie dla rodzin na rolki

  • 19 listopada 2018, Robert Karp

W weekend 24-25 listopada odbędą się największe rolkowe warsztaty w Polsce. Do Bielska-Białej zjadą się najlepsi instruktorzy sportów wrotkarskich zrzeszonych w ogólnopolskim projekcie I LOVE Rolki.

Zaplanowano dwa dni pełne darmowych zajęć, warsztatów, gier, zabaw oraz zawodów dla dzieci i dorosłych pod okiem 30 różnych instruktorów z całej Polski. Dodatkowo odbędą się pokazy z jednymi z najlepszych zawodników na świecie we Freestyle Slalomie, jeździe agresywnej oraz slide’ach: Justyna Czapla, Ewelina Czapla, Paulina Czapla, Aleksey Martsenyuk oraz Piotrek Combrzyński. W sobotę zaplanowano także zawody Amatorskiej Ligi Slalomowej, które są częścią ogólnopolskiej Amatorskiej Ligii Slalomowej I LOVE Rolki Polska.

W sobotę o godz. 22:00 – wyścigi Rollercross na torze kartingowym ZygZak. Rollercross to rywalizacja zjazdowa na torze z ostrymi zakrętami i zmiennym nachyleniem toru. Na trasie znajdują się różnego rodzaju przeszkody do ominięcia. Będzie wyjątkowa okazja do ścigania się z najlepszymi raiderami z Polski. Wystąpią również instruktorzy I Love Rolki.