Zaproszenie na pielgrzymkę na rolkach i hulajnogach

• 11 kwietnia 2019, Robert Karp

Po raz kolejny zapraszamy na Pielgrzymkę na rolkach i hulajnogach. Tym razem z okazji Roku św. Melchiora wspólnie udamy się ulicami Bielska, Jaworza, Jasienicy, Bier i Świętoszówki do Grodźca. Spotykamy się 27 kwietnia 2019r. na rolkostradzie na lotnisku o godzinie 8:00 na wspólnej rozgrzewce i warsztatach z doskonalenia jazdy na rolkach. Start przejazdu zaplanowany jest na godzinę 9:00.

START: rolkostrada przy lotnisku w Bielsku – Białej
META: Parafia św. Bartłomieja ul. Kościelna 12, Grodziec

Dla pasjonatów rolek i hulajnogi przygotowaliśmy 15,4 km trasy, kilka podjazdów i zjazdów, ale przede wszystkim mnóstwo pozytywnej energii. Intencją tej edycji zmagań jest wsparcie ludzi młodych uzależnionych od narkotyków i dopalaczy za wstawiennictwem św. Melchiora Grodzieckiego. Jeśli Twoją pasją jest sport, potrafisz jeździć, skręcać i hamować na rolkach lub hulajnodze to ta propozycja jest Ciebie.

Udział w pielgrzymce jest możliwy po wcześniejszym zarejestrowaniu i wpłacie 15 zł za pakiet pielgrzyma (ubezpieczenie, zabezpieczenie medyczne, posiłek, smycz + identyfikator). Zapisy trwają do 25 kwietnia.
Na trasie będzie możliwość skorzystania z szatni. Tam można zostawić rzeczy, z których nie będziecie korzystać podczas przejazdu.
UWAGA! Tak jak podczas poprzednich edycji pielgrzymek, osoby chcące wziąć udział w wydarzeniu, a nieposiadające własnego sprzętu, mogą wypożyczyć go u nas. Ze względu na spore zainteresowanie prosimy przed rejestracją napisać do nas, aby uzyskać informację dotyczącą dostępności hulajnogi bądź rolek. Dopiero po otrzymaniu informacji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Nie zwlekaj! Zapraszamy już dziś do zapisów wypełniając poniższy formularz:

Link do wydarzenia na fb:

Wpłat należy dokonać na poniższe konto Fundacji LUCE
ING BANK ŚLĄSKI S.A.
73 1050 1070 1000 0090 3046 5125
Z dopiskiem: ,,Imię i Nazwisko uczestnika_opłata za udział w pielgrzymce na rolkach 27.04″