Zaproszenie od DRWAL-a

• 4 kwietnia 2019, Robert Karp

Duszpasterstwo Rodzin Wielodzietnych albo Licznych zaprasza w niedzielę, 7 kwietnia 2019 r., do parafii pw. Nawiedzenia NMP w Bielsku-Białej Hałcnowie na kolejne spotkanie. Mszę św. w intencji rodzin zaplanowano na godz. 12.15. Około godz. 13.00, po zakończeniu Eucharystii,  w Domu Parafialnym odbędzie się agapa, a następnie kolejne z cyklu spotkań „Komunikacja w małżeństwie”. Temat sesji to: „Jak zbudować małżeństwo wyjątkowe? Praktyczne wskazówki”.

Organizatorzy zapraszają każdą rodzinę, która wychowuje trójkę i więcej dzieci, a także te, które chciałyby takie rodziny poznać lub dołączyć do ich grona. Na czas konferencji zapewniona jest opieka i zajęcia dla dzieci. Mile widziane dary stołu, np. ciasto.