Ekumeniczna modlitwa o pokój w Ukrainie

Po raz czwarty w Bielsku-Białej odbyła się 24 lutego 2026 r. Ekumeniczna modlitwa o pokój w Ukrainie. Na bielskim placu Chrobrego zgromadziło się kilkadziesiąt osób, by modlić się za ofiary wojny w Ukrainie i prosić o sprawiedliwy pokój. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele władz miasta i powiatu bielskiego, duchowieństwo różnych … Czytaj dalej Ekumeniczna modlitwa o pokój w Ukrainie