Po raz pierwszy w historii diecezji chcemy pokazać w jednym miejscu gazetki naszych parafii. Jeżeli nie ma jeszcze gazetki z Twojej parafii powiadom nas o tym pisząc email na adres: sekretarz.bpa@diecezjabielsko.pl lub za pośrednictwem profilu facebook Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Wstępne podsumowanie na podstawie nadesłanych danych:

 


Dekanat Andrychowski


Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika (Andrychów – Osiedle)
Świętego Macieja (Andrychów)
Świętego Jakuba (Rzyki)

Dekanat Bielsko-Biała I (Centralny)


Katedralna pw. św. Mikołaja (Bielsko-Biała)
Opatrzności Bożej (Bielsko-Biała)
NMP Królowej Polski (Bielsko-Biała)
Najświętszego Serca Pana Jezusa (Bielsko-Biała)
Św. Brata Alberta (Bielsko-Biała)
Trójcy Przenajświętszej (Bielsko-Biała)

Dekanat Bielsko-Biała II (Starobielski)


Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka (Bielsko-Biała – os. Karpackie)
Świętego Maksymiliana Kolbego (Bielsko-Biała – Aleksandrowice)
Świętej Małgorzaty (Bielsko-Biała Kamienica)

Dekanat Bielsko-Biała III (Wschodni)


Nawiedzenia NMP (Bielsko-Biała – Hałcnów)
Chrystusa Króla (Bielsko-Biała – Leszczyny)
Zesłania Ducha Świętego (Kozy)

Dekanat Cieszyński


Najświętszego Serca Pana Jezusa (Cieszyn – Krasna)
Imienia Najświętszej Marii Panny (Cieszyn – Bobrek)
Opatrzności Bożej (Cieszyn – Pastwiska)

Dekanat Czechowicki


NMP Królowej Polski (Czechowice-Dziedzice)
NMP Wspomożenia Wiernych (Czechowice-Dziedzice)
Miłosierdzia Bożego (Miliardowice)

Dekanat Goleszowski


Świętego Bartłomieja Apostoła (Hażlach)
Świętego Mateusza (Ogrodzona)

Dekanat Istebniański



Dekanat Jasienicki


Świętego Jerzego (Jasienica)
Świętego Bartłomieja Apostoła (Grodziec)
Najświętszego Serca Pana Jezusa (Biery)
Opatrzności Bożej (Jaworze)

Dekanat Jawiszowicki


Matki Bożej Bolesnej (Jawiszowice)
Świętego Macieja Apostoła (Bielany)
Świętego Urbana (Brzeszcze)

Dekanat Jeleśniański



Dekanat Kęcki


Świętego Maksymiliana Marii Kolbego (Nowa Wieś k. Kęt)

Dekanat Łodygowicki


Świętego  Jakuba Apostoła (Szczyrk)
Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa (Bystra Krakowska)

Dekanat Międzybrodzki


Świętego Bartłomieja Apostoła (Czaniec)
Matki Bożej Nieustającej Pomocy (Międzybrodzie Żywieckie)

Dekanat Milowski


Wniebowzięcia NMP (Milówka)
NMP Nieustającej Pomocy (Rycerka Górna)
Imienia Najświętszej Maryi Panny (Kamesznica)

Dekanat Osiecki


Niepokalanego Serca NMP (Polanka Górna)
Świętego Michała Archanioła (Włosienica)

Dekanat Oświęcimski


Świętego Maksymiliana Męczennika (Oświęcim)
Świętego Józefa (Oświęcim)
NMP Wspomożenia Wiernych (Oświęcim)

Dekanat Radziechowski


Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej (Cięcina)
Świętego Marcina (Radziechowy)
Matki Bożej Częstochowskiej (Żabnica)

Dekanat Skoczowski


Świętego Jana Chrzciciela (Brenna)
Świętego Jana Sarkandra (Górki Wielkie)
NMP Królowej Polski (Pogórze)
Świętego Jakuba Apostoła (Simoradz)
Świętej Małgorzaty (Dębowiec)
Matki Bożej Różańcowej (Skoczów)

Dekanat Strumieński


Świętej Barbary (Strumień)
Narodzenia NMP (Kończyce Małe)
Świętego Jozafata Kuncewicza (Marklowice Górne)
Świętej Anny (Pruchna)
Matki Bożej Różańcowej (Zabłocie)
Wniebowzięcia NMP (Zebrzydowice)
Matki Bożej Częstochowskiej (Drogomyśl)

Dekanat Wilamowicki


Świętego Sebastiana (Bestwinka)
Wniebowzięcia NMP (Bestwina)
Wniebowzięcia NMP (Bestwina)

Dekanat Wiślański


Świętego Pawła od Krzyża (Wisła – Nowa Osada)
Dobrego Pasterza (Ustroń – Polana)
Wniebowzięcia NMP (Wisła)
Świętego Klemensa (Ustroń)

Dekanat Żywiecki


Narodzenia NMP (Żywiec Konkatedra)
Świętego Floriana (Żywiec – Zabłocie)
Świętego Andrzeja Apostoła (Gilowice)