• Data rozpoczęcia: 29 grudnia 2018

Bielsko-Biała, kościół Trójcy Świętej. Msza św. z okazji 20-lecia Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym “Serce dla Serca”. Bp Roman Pindel.

Bezpośrednio po Mszy św. zostaną przedstawione JASEŁKA BESKIDZKIE „Co by to było, gdyby Dzieciątko w Beskidach się narodziło”.

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem przyjął bp Roman Pindel. Widowisko jasełkowe zostało przygotowane przez seniorów – uczestników Rządowego Programu ASOS „Bezpieczny, aktywny i zaradny Senior 60 + z Pasją”, a także podopiecznych Stowarzyszenia. W jasełkach pojawią się dzieci z przedszkola publicznego w Bystrej, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 36 w Bielsku-Białej, dzieci i młodzież z Domu Kultury w Hałcnowie. Oprawę muzyczną zapewni występ Regionalnego Zespołu Grojcowianie. Zostanie otwarta wystawa prac plastycznych i fotograficznych wykonanych przez Aktywnych Seniorów 60+ z Pasją.